Твір на тему "Шкільна родина" на 6 речень можна скласти так: Кожна людина має родину - найближчих людей, які знаходяться пліч-о-пліч з нею. Ми маємо і шкільну родину. До неї можна віднести не тільки друзів-однокласників, а й вчителів, які виховують та навчають нас. З цими людьми ми йдемо поруч по життю. Люди в школі - частина нашої родини, а сама школа - наш дім. Цінуймо одне одного та живімо у мирі й злагоді, бо ми - єдине ціле!
Мабуть, навряд чи знайдеш людину, яка не любить ходити в гості. Ходити в гості, гостювати можна по-різному. Одну людину господарі будуть раді бачити ще і ще, будуть за в гості часто, а іншу не захочуть більше за до себе ніколи. Бути ідеальним гостем дуже важливо, але для цього треба знати і пам’ятати правила хорошого тону. Як же поводитися в гостях, щоб запросили ще раз?
Якщо вас запросили в гості, то постарайтеся дати господарям точну відповідь, приїдете ви чи не зможете. Люди планують і розраховують на певну кількість гостей, в тому числі і на вас. Якщо ви бажаєте в гості взяти ще когось, то обов’язково запитайте у господарів чи зручно це і чи не завдасть їм зайвого клопоту стороння людина. Намагайтеся в гості приїжджати точно в обумовлений час. Ні в якому разі не раніше, але і спізнюватися більш ніж на 30 хвилин також не варто. Якщо вас затримують непередбачені обставини, то необхідно обов’язково подзвонити і попередити про це господарів. У гості завжди прийнято ходити з подарунками, це подяка за гостинність. Дарувати можна квіти, цукерки, пляшку шампанського або вина. У компанії потрібно спілкуватися, а не сидіти самотньо в сторонці. Розмовляйте, знайомтеся з людьми, беріть участь у всіх іграх і забавах, веселіться. Але, при цьому не захоплюйтеся алкогольними напоями. Наслідки зайво випитого можуть бути дуже неприємними. В гостях нічого і нікого не критикуйте і не засуджуйте. Що стосується до то можна до господині прибрати тарілки з-під холодних страв, і поставити посуд для гарячого або десерту. Також не засиджуйтеся в гостях до такого стану, щоб господарі почали мріяти про те, коли ж нарешті за вами закриються двері. Після вечірки не забудьте подякувати господарям за вечір. Це стосується гостей, які гостюють один вечір.
Тепер поговоримо про тих гостей, які зібралися в гості не на один день.
Господарям скажіть точну дату свого приїзду. Не треба в даному випадку робити їм сюрпризів. Не приїжджайте раніше обумовленого терміну, це може доставити господарям багато незручностей, клопоту і змін їхніх планів. Якщо раптом у вас так складаються обставини, що ви змушені приїхати раніше, то обов’язково обговоріть це з господарями і вислухайте їх думку.
Не зловживайте гостинністю. Все має бути в міру. Господарі повинні радіти, що ви до них приїхали в гості, а не рахувати дні до вашого від’їзду, щоб потім полегшено зітхнути і ніколи вас більше не за Заздалегідь скажіть господарям, коли ви плануєте від’їзд, обговоріть з ними. Приймати гостей – це і радість і одночасно праця. Звичний уклад життя змінюється, господарі підлаштовуються під гостей. На гостей витрачається приватне, вільний час, терпіння, додаткові витрати на їжу, питво, комунальні послуги, розваги, поїздки. Цінуйте це і намагайтеся, щоб той час, який ви проводите в гостях, для всіх був приємним і радісним. В гості ніколи не приїжджайте з порожніми руками. Привезіть який-небудь сувенір, книгу, музичний диск, вино, фрукти. А якщо в будинку є діти, не забудьте і про них.
Пам’ятайте, ви не у себе вдома. Тому не розкидайте по всій квартирі свої речі. Складайте їх акуратно і в одному місці, а валізи не залишайте посередині квартири. У відведеній вам кімнаті підтримуйте порядок, застеляйте з ранку ліжко. Ванну кімнату тримайте в чистоті. Завжди прибирайте за собою. Рушники беріть з дому свої. Вимикайте за собою світло. Будьте акуратні. Не створюйте господарям зайвих клопотів з прибирання.
Якісні прикметники позначають ознаку предмета, яка може бути виражена більшою чи меншою мірою: широкий (ширший) шлях, стрункий (стрункіший) юнак, гарний (найгарніший) день.Якісні прикметники відповідають на питання який? яка? яке? які?
Лише якісні прикметники мають ступені порівняння: світлий – світліший – найсвітліший.
Відносні прикметники позначають ознаку предмета через відношення до інших предметів або явищ: дерев'яний стіл, золотий перстень (до матеріалу), зимовий ранок, тижневий термін (до часу), міські вулиці, прибережна трава (до місця).
Відносні прикметники відповідають на питання який? яка? яке? які?
Присвійні прикметники позначають належність чогось особі або тварині: Оленин зошит, Андрієва сорочка, братове слово, лисячий хвіст. Такі прикметники відповідають на питання чий? чия? чиє? чиї?
Кожна людина має родину - найближчих людей, які знаходяться пліч-о-пліч з нею. Ми маємо і шкільну родину. До неї можна віднести не тільки друзів-однокласників, а й вчителів, які виховують та навчають нас. З цими людьми ми йдемо поруч по життю. Люди в школі - частина нашої родини, а сама школа - наш дім. Цінуймо одне одного та живімо у мирі й злагоді, бо ми - єдине ціле!