М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Складіть діалоги, які могли б відбуватися на перерві між учнем і вчителем, уживаючи словосполучення: дякую вам, пробачте мені, котра година? , кептувати з нього, телефонувати йому.

👇
Ответ:
ыооп
ыооп
09.05.2021
- Ростислав Несторович,пробачте,котра година?
- Зараз 10:45, Петрику
- Дякую вам!
- Немає за що
Наступний діалог
- Марічка!Стій!Навіщо ти кепкувала з Данилка?
- Я..Я.. Він перший!
- Данилко,ходи сюди. Вона перша з тебе кепкувала?
- Я.. Так!Вона перша!
- Але ..Це не правда!Запитайтесь будь кого
- Добре. От наприклад Максимко. Хто перший почав?
- Марічка!!Чесно.
- Все,Марічка. Я телефоную мамі.
4,7(84 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ponchikelo
ponchikelo
09.05.2021

ответ:

объяснение:

хортиця розкинула свої володиня посеред вод дніпра символізуе волю укр народу.острів був колискою запор січі острів скелями порогами та мілк островами та нестримна стехія води .так от з чого писа т.г.шевченко-реве та стогне дніп широк.це найбильш острів на дніпрі різноманітність степів лісів геолог памяток.голов принад острова   є святілище якому 4000 років його згадував в нотатках констяянтин багряднородний.острів завдовжки 12 км на півночі 3 стовпи: диван похилий та середний(название столбов)важають що це ворота у хортицю.перш скели уподоб альпіністи завижк 35 метр у півд напрямку скелі поступово переходять у плавневу красв і степ.у 16 ст там були війск табори (січі)козаки були воюючимі християнами був збудованій верф де козаки збудували флотилию,у музеї є комплекс запор січі де відтворені споруди дома сараї козацькі укріпленяя ,південно сході кіний театр- проводили кінні спектакліюна теретор музею можна побачити козак укріплення зброю гроші гармат.стародав кургани,сківські плити.на острові є столітння   дика груша старі дуби   татарські клени усі разом налічуюють десь 960 видів 30 видів тварин косулі лисиці   і майже 120 видів птахів,відвідавши хортицю ви перенесетесь у часі до словян і переконаєтесь що козацькому роду нема переводу

4,8(40 оценок)
Ответ:
kat19810
kat19810
09.05.2021
Калина-символ України.Як багато пишуть поети про цей символ.Навесні і восени калина зовсім різна.На весні вона цвіте,а восени красується своїми червоними плодами.Цвіте калина білими суцвіттями.Милує око той білий цвіт такою вже ніжною вона стає,як тая дівчина молодая.За літо вона росте і вже восени стає червоною,як той мак у полі.Тендітна і ніжна дівчинка стає господарською жіночкою.Так і калина смій ніжний білий цвіт змінює на червоний.Восени калина чекає своєї пори коли нею похарчуються птахи,так калина приймає участь у ланцюжку живлення у природі.Ягідкі калини гіркі на смак,для людини вона частіше всього постає як ліки.Можемо зробити висновок що не дарма поети так гарно і ніжно описують калину адже вона  за усі пори року  гарненька.
4,5(48 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ