Поблизу впадіння Дніпра в Чорне море на високому правому березі розкинулось славне місто Херсон, найбільший дніпровий порт, центр великої агломерації. Крім міста-супутника Цюрупинська, до нього притулилися іще вісім міст і селищ.
Іще в 1737 році під час чергової війни з турками виникло російське укріплення з неросійською назвою Олександер-шанц. Але історія починається з височайшого указу про заснування міста, фортеці і верфі, названої на честь кримського Херсонесу. І традиційно створив усе невгамовний Григорій Потьомкін.
Херсон став найпершою базою Чорноморського флоту, а головне – столицею Новоросії з її першим генерал-губернатором – князем Потьомкіним. До Миколаєва, а потім Одеси через Херсон ішла вся середземноморська торгівля імперії.
Серед визначних місць Херсона – залишки фортеці, багато красивих храмів та синагог (адже тут мешкала чимала кількість євреїв), Адміралтейський арсенал, Чорноморський госпіталь, «Казенний парк» — улюблене місце відпочинку херсонців та гостей міста. А ще корінні жителі полюбляють демонструвати всім зацікавленим унікальну гіперболоїдну конструкцію Аджигольського сітчастого стального маяка, розташованого біля міста. І, звичайно ж, гордо радять побувати у відомому на весь світ заповіднику Асканія-Нова з унікальними незайманими степами, єдиними в Європі.
Але скільки у місті невеличких будиночків, побудованих на початку минулого та в кінці позаминулого століття, які просто заворожують погляд, як от Дім з атлантами або Дім купця Медведєва. А які величні будівлі Міської думи, Другої Маріїнсько — Олександрівської гімназії! Милують око купола церкви Всіх Святих та Миколая Чудотворця.
Життя та творчість багатьох визначних особистостей пов’язане з Херсоном – поетів Дениса Давидова, Павла Тичини, Максима Рильського, письменників Вадима Собка, Олеся Гончара, які оспівували місто і жителів Херсонщини у багатьох своїх творах.
Херсон – це місто-трудівник, яке пам’ятає і гордиться своєю історією, цінить своє сьогодення і впевнено будує майбутнє.
Вот какие предложения можно использовать:
Потому-что из всех домашних животных собака самая понимающая и самая сочувствующая.За преданность хозяину.
Потому, что собаке ты можешь все рассказать, поплакаться, т.е. облегчить свою душу, а она не предаст, только сочувственно посмотрит и полижет твою руку.
Собака потому что предана своему хозяину,никогда не предаст его.
Из всех домашних животных собаки имеют более развитый мозг. Так как собаки произошли от волков, то они живут по законам волчьей стаи. У них должен быть вожак. Вожаком они выбирают одного из членов семьи. Французы говорят: " Что я больше узнаю людей, тем мне больше хочется дружить с собаками."
Собака одно из первых диких животных прирученных человеком. Собака никогда не предаст своего хозяина и тому есть множество примеров. Собака любит хозяина, не требуя взамен любви. Собака служит человеку уже не одну тысячу лет. Сначала она сопровождала человека во время охоты, теперь - охраняет скот, охраняет жилище, служит в полиции и армии людям с ограниченными Но самое главное, она делает своего хозяина более счастливым человеком. Собака в большей степени - компаньон, который не предаст и не бросит в трудную минуту. Собаке, свойственны такие качества, как преданность, готовность и защитить, умение выдерживать многое ради своего хозяина. Справедливо считают именно собаку другом человека.
Преданность собак отражена во многих художественнх произведениях.
Добро і зло - це найбільш загальні поняття моралі, етики, що характеризують позитивні і негативні моральні цінності. «Найважливіше справа ближнього добро зробити, тому що тільки для цього посланий людина в життя». Добро-це любов. Де любов, там і Бог.
Багато російські письменники в своїй творчості проповідували добро. До них також відноситься і наш земляк, Лев Миколайович Толстой. Він велике надбання Росії і гордість російського народу. Але також безумовно і те, що творчість його не просто належить усій світовій культурі, а й впливає на неї.