напевно, у кожного з нас є улюблене заняття. комусь подобається вишивати чи готувати смачні страви. хлопці, зазвичай, люблять майструвати. мені особливо приємно малювати.
я люблю створювати різноманітні картинки. особливо мені подобаються вечірні пейзажі, адже природа дужа неповторна і багата.
безвітряними вечорами через вікно вдивляюсь у далечінь і зачаровуюсь таємничістю розлогих дерев, які ростуть у садку. поринаю у казкову мить. тоді беру пензлик, сі на підвіконня й переношу на папір вечірню красу. найскладніше малювати людські постаті. легкий відблиск місячного світла завжди по-різному освічує витвір. тому щоразу пейзаж виходить зовсім іншим.
раджу брати іншим в руку пензлик чи олівець, щоб переносити природну красу на маленький художній витвір. він покращує настрій та приносить радість.
моїм улюбленим заняттям є макраме. цей вид рукоділля є дуже давнім. він потребує терпіння, уважності та наполегливості. водночас є дуже цікавим і надзвичайно захоплюючим.
у вільний час я з радістю беруся за улюблену справу. мені подобається плести різні вироби. стильними прикрасами можна не тільки доповнити вбрання, але й подарувати друзям. особливо люблю робити кольє. кожний мій виріб унікальний і неповторний. ця прикраса подобається багатьом і створює чудовий настрій.
перш за все, намагаюсь уявити майбутній виріб. свою роботу, зазвичай, починаю з добору матеріалів. для гарного виробу потрібні кольорові нитки, гострі шпильки, пластина пінопласту, буси різної форми та розміру й тканина. спочатку шпильками закріплюю тканину на пінопласт. вибираю нитки для основи. після того починаю уважно плести своє кольє. коли доходжу до певного місця - вставляю вибрані буси і продовжую плести далі. якщо виріб готовий, надійно закріплюю нитку.
будь-яка річ, зроблена своїми руками, робить людину щасливою. я дуже задоволена результатами своєї праці.
Сьогодні, коли розвивається наша незалежна держава Україна, багато уваги приділяється нашій молоді, оскільки ми є майбутнім нашої країни. У сучасній Україні людей у віці від 15 до 28 років налічують трохи менше 10 мільйонів, і їх показник зменшується. Близько 80 відсотків підростаючого покоління мали різні фізичні несправності. Серед проблем, які насправді стосуються нашої Молоді, - низький особистий дохід, низька оплата батьківських батьків та погані умови життя через сучасну економічну ситуацію. Молодіжні проблеми спричинені не лише економічними труднощами сьогодні. Найгіршим дестабілізуючим фактором сучасної української громади є криза свідомості та культурно-моральних цінностей. Проте наша молодь бере активну участь у житті громади. Наприклад, в Грінпіс молоді люди вчаться любити свою землю і світ, який їх оточує. Ця організація протестує проти забруднення навколишнього середовища, проти вбивства всіх тварин. Деякі молоді люди працюють у своїх церковних організаціях. Майбутнє належить молодим, тому політичне життя нашої країни для нас важливе. Багато молодих людей займаються політичними партіями та організаціями, такими як: "зелень", Союз української молоді, скаути.
Объяснение: