М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Составить 3-4 предложения на тему "мої улюблені квіти".

👇
Ответ:
irina895
irina895
04.09.2021
Сьогодні вранці, на підвіконні, знову з'явився букет моїх улюблених  троянд. Свіжі, з краплинками роси на пелюстках, вони ніби посміхалися мені. Помаранчевий колір квітів був схожим на яскраве сонце, яке щоранку пробуджувало мене від глибокого сну. Дивно, я навіть не знаю, хто ці квіти  приніс.Може сонце?
4,4(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
maksimstelmach
maksimstelmach
04.09.2021
     Скласти розповідь про те, як я допомагаю птахам взимку можна так:
     Зима - найсуровішапора року для птахів. У цей час вони потерпають не лише від холодів, а й від нестачі їжі. Я дуже люблю свої менших товаришів, тому завжди їм допомагаю. Ми з матусею робимо годівнички з пластикових пляшок. Спочатку ми зрізаємо частину пляшки та підвішуємо її на балкон. Туди щоранку я підсипаю пшоно, а для синичок кладу сало. Голуби, горобці, синички з радістю прилітають до мене в гості. Також ми намагаємось підгодовувати пташок і на вулиці. Птахи - наші сусіди та друзі. То ж давайте піклуватись про них та не залишати їх у скрутні часи!
4,7(69 оценок)
Ответ:
Masterpro123
Masterpro123
04.09.2021
На мою думку,до людей похилого віку що найменше потрібно ставитись з повагою.Це люди, які  прожили значно довше за нас ,В їх житті було багато гірких,сумних моментів,бо більшість з них пережили війну ,голод,переселення.Причому в ті часи вони були ще дітьмиВченими доведено ,що психіка формується саме в дитячому віці,тому бажано ніяких стресів.А під час війни їм прийшлось пережити не найкращі моменти свого життя.Загалом ,я вважаю,що війна -це настрашніше що може бути,і мені боляче коли теперішня молодь дивиться на ветеранів з насмішко . 
4,5(47 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ