М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написати твір - опис мами.. (постава,обличчя,волосся,очі,погляд,ніс,рот,губи,брови)

👇
Ответ:
У моєї мами дуже гарне ім’я – Юлія ! Це ім’я походить від старовинного імені Иулия , що означає « пухнаста ». Ім’я мамі дуже підходить. Вона дуже струнка , ніжна, добра , ласкава , тендітна . Я її дуже люблю. Моя мама не знає ліні , вона вміє в’язати , шити , дуже смачно готує. Це вона навчила мене всьому , що я вмію.
У моєї мами дуже красиві сірі очі з довгими пухнастими віями , густі каштанові волосся , ніжні рожеві губи. Вона худенька , середнього зросту. У неї стрункі ноги , а розмір взуття у матусі  менший , ніж у мене !
У моєї мами добрі поступливий характер , вона любить розповідати мені забавні історії , любить жартувати. Вона багато читає. За що б вона не взялася , все у неї виходить! У будинку в нас завжди чисто і затишно!
Мамочка пунктуальна , вона звикла вставати в один і той же час. Обов’язково заправляє ліжко . Вона всім каже: «Доброго ранку ! » , – А мене цілує .
Мама любить поніжитися на дивані з книжкою , любить пов’язати, повишивать хрестиком . У неї багато вишитих картин. Вона і мене цьому намагається навчити . Люблю свою матусю!
Была рада
4,4(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mirnayanatulya
mirnayanatulya
03.09.2021

Відповідь:

Не раз мені доводилося чути від дорослих, як важливо знайти своє місце в житті. Тоді я над цим не замислювався, бо знав, що моє місце в моїй родині, в школі, серед друзів. І тільки зараз зрозумів, наскільки це важливо — обрати свій вірний шлях, який пов'язаний ще і з професією!

Ким бути? Це питання стоїть перед кожним випускником, який сьогодні закінчує школу.

Мені б хотілося бути юристом. Свідомий це крок чи ні? Так, свідомий. І передусім він пов'язаний із бажанням робити людям добро, захищати їх, оберігати їхній спокій. Це є честю і гідністю кожного чоловіка. Хоч лицарство давно в минулому, але справжні чоловіки не перевелися. Я знаю багато своїх однолітків, які сильні, загартовані, міцні і дужі. Вони готові до життя.

Яке воно буде? Спокійне чи бурхливе, щасливе, чи нещасне? Це залежить від багатьох обставин і людей. Але я знаю, що це залежить і від правоохоронних органів. Стояти на боці закону, людей, допомагати їм, чи це не є мрією багатьох юнаків?

Поспішати робити добро... В цьому, мабуть, щастя людини.

Професія юриста — одна з найпочесніших на землі. Стати юристом, правоохоронцем легко, а от бути їм значно важче. Ця професія вимагає від людини знань, умінь, мужності, сили волі. І навіть за наявності всіх цих рис найважливішою має бути людяність. Треба завжди залишатися людиною.

Професіоналізм і людяність — це дві головні ознаки моєї майбутньої професії

Пояснення:

Надіюсь до

4,8(22 оценок)
Ответ:
AENabatov
AENabatov
03.09.2021
 Кожний грак за день знищує 400 шкідників. Зозуля може з'їсти за годину до сотні волохатих гусениць, яких не їдять інші птахи. Відомо, що сова знищує не менше тисячі гризунів щороку. Ось чому необхідно оберігати птахів, допомагати їм вижити в несприятливих умовах. Мета проекту: навчити учнів допомагати птахам у зимовий період, облаштовувати пташині «їдальні». Завдання проекту: сприяти збереженню та виживанню птахів; створити базу даних про тих птахів, що занесені до Червоної книги України; поширити зібрану інформацію про птахів серед громадськості; залучити учнів школи до пошуків шляхів збереження та підтримки птахів у несприятливих кліматичних умовах. Очікувані результати: учні поглиблять знання про птахів; учасники проекту оволодіють елементами методики дослідницької роботи; школярі дізнаються про діяльність природоохоронних органів; будуть облаштовані годівниці для птахів. Учасники проекту: учні молодших і середніх класів. Опис діяльності І етап - підготовчий: узгодити зміст проекту з адміністрацією школи, учителями, які зможуть надати до учителями біології, основ правознавства, трудового навчання); визначити мету та очікувані результати; визначити термін, часові межі проекту, узгодити з планом навчально-виховної роботи школи; поширити інформацію про початок проекту; сформувати групи учасників проекту; зібрати ініціативну групу та провести перше організаційне заняття; обговорити мету, завдання та очікувані результати; обговорити шляхи стимулювання та заохочення учнів. ІІ етап - збір необхідної інформації та матеріалів: ознайомити учнів із чинним природоохоронним законодавством; обговорити можливі джерела інформації про птахів (бібліотека, Інтернет, консультації вчителів); об'єднати учнів у робочі групи згідно з напрямами дослідження, пошуку інформації - «Види птахів та їхня роль у природі», «Птахи рідного краю», «Птахи рідного краю, занесені до Червоної книги України», «До людей птахам у холодні пори року»; підібрати матеріали для оформлення плакатів, фотовиставки; обговорити джерела фінансової підтримки проекту для придбання канцтоварів, виготовлення плакатів і фотографій. ІІІ етап - визначення напрямів діяльності: систематизувати та проаналізувати отримані матеріали за напрямами досліджень; представити напрацьовані групами матеріали; відібрати найбільш актуальні, цікаві, оригінальні матеріали для створення листівок, плакатів, фотовиставок, публікацій у пресі; визначити й обговорити заходи, що сприятимуть поширенню зібраної інформації серед мешканців мікрорайону, кварталу, вулиці; відшукати необхідні матеріальні ресурси (гроші, папір, матеріали для виготовлення годівниць тощо); налагодити контакти із зацікавленими особами - представниками місцевих владних органів, громадських екологічних і природоохоронних організацій тощо; оформити листівки, плакати, фотовиставку; зібрати матеріали для фотоконкурсу; розповсюдити інформацію про заплановані заходи
4,6(14 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ