М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
maryavko1
maryavko1
05.02.2023 10:32 •  Українська мова

Напишіть невеликий роздум 5 - 7речень на тему ,,вірний приятель -то найбільший скарб

👇
Ответ:
Lybasha7
Lybasha7
05.02.2023
Про дружбу всі говорять багато. Я помітив, що дехто з моїх ровесників легко користується словом «друг», називаючи ним мало не половину класу наших однолітків. На моє переконання, слід розрізняти слова «друг», «приятель», «товариш». Перші два слова дуже близькі за значенням, а от товаришів може бути багато, а друг — лише один. Усі ми маємо товаришів, з багатьма маємо дружні стосунки, але не кожен із нас має справжнього друга. 

Коли я писав твір, мама підказала мені гарні слова, які давно сказав Б. Франклін: «Брат може не бути другом, але друг — завжди брат». І це справді так, бо хто такий вірний приятель (друг)? Насамперед, це близька тобі людина по духу, з якою приємно проводити час, приємно разом готувати уроки. Він завжди буде поруч у скрутну хвилину, і я теж буду поруч у такий момент. Справжні друзі разом і в скруті, і в радості. Тому така людина — справжній скарб. Такий друг завжди відданий, він ніколи не зрадить, не скаже: «Мені вже не хочеться з тобою дружити». Справжній друг — це на все життя. У мого тата є такий друг. І я дуже хочу, щоб у мене теж був такий друг на все життя. 
4,4(100 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
2261747
2261747
05.02.2023
Позначки: в реченні виступає - в реч.; частина мови - ч.м.
"На березі(в реч - обстав, ч.м - присл) хвилястої (в реч - означ, ч.м. - прикм.) Десни,(в реч - додаток, ч.м. - займен) де білі(в реч. - означ, ч.м. - прикм.) піски,(в реч - обстав, ч.м. іменн) дерева(в реч - обстав, ч.м. - іменн) зелені,(в реч - означ, ч.м. - прикм) досліди,(в реч - додат, ч.м. іменн) які викопували(в реч. присудок, ч.м. - дієсл) вчені,(в реч. - підмет,ч.м. - іменн) стояло(в реч - присудок, ч.м. - дієсл) місто,(в реч - підмет, ч.м. - іменн) оповите в сни(в реч. - означ, ч.м. оповите - прикм, сни - займ.).
Вид - складносурядне речення (не точно)
4,5(88 оценок)
Ответ:
lizashevchuk664
lizashevchuk664
05.02.2023

Я дуже люблю своє місто.

А особливо люблю блукати старими вулицями центру. Окраїнні місця схожі між собою і з районами інших міст. А на стареньких вуличках, у старовинних будинках — краса і неповторність рідного міста. Тут забувається метушливість, плин часу і незгоди, а відчуваєш лише спокій, рівновагу, мир і радість у душі. Милуєшся найстарішим у Харкові величним Покровським собором або Успенською дзвіницею, що й понині відлічує години мелодійним дзвоном, старими красенями-будинками на Університетській гірці чи вулиці Короленка, і зростає в тобі гордість за рідне місто, за тих, хто його будував, вкладаючи в кожний камінець любов ї частинку своєї душі. Мені подобається, що на вулицях міста багато дерев, є сквери та парки. Весело гати, як шелестить-грається листям вітер, як бавляться у вітах забіяки-горобці, виспівують жваві синички, поважно розгулюють вулицями галки й голуби.

А ще я люблю гуляти понад річками і годувати нових мешканців міста — качок. У Харкові дві річки — Харків і Лопань, і обидві вони заселені дикими качками.

Я люблю прогулюватись містом узимку, коли вулиці, а особливо парки вкриті пухким білим снігом; люблю гати, як весною місто ніби прокидається і вмивається дощами після довгого сну; люблю восени шурхотіти опалим різнокольоровим листям.

Стало звичаєм просиджувати вечорами біля телевізорів та комп'ютерів. А я за усіх прогулятись зі мною рідним містом.

4,4(57 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ