Суспільство — це не просто сукупність людей, які проживають, наприклад, у певній країні. Сутність суспільства, його стан виявляється у соціальній взаємодії людей. Саме вступаючи в соціальні взаємодії, кожна людина є одночасно і «продуктом» суспільства, і його «творцем». Кожен із нас упродовж свого життя засвоює окремі переконання та моделі поведінки, які існують у суспільстві (є «продуктом» суспільства), але водночас своїми щоденними діями та взаємодіями долучається до творення поточного стану суспільства, пропонуючи щось нове або відтворюючи існуюче. На нашу думку, соціальну поведінку людей визначають механізми «агентності» та «суб’єктності».
Объяснение:
Людина не надто замислюється, бо таку дію підтримує решта суспільства. В основі механізму агентності лежать наслідування та соціальна адаптація, орієнтовані на суспільні переконання та установки щодо того, як «правильно» вчинити, яка дія є «перевіреною», приведе до успіху, матиме менше загроз тощо. Агентність підтримують культура суспільства та правила наявних соціальних інститутів
ответ: Скласти діалог між іноземцем та журнолістом пропоную так:
- Доброго дня, гостю нашої країни! Чи міг би я дізнатись, що найбільше вразило вас в Україні?
- Доброго дня! Дякую за питання. Я давно мандрую вашою країною і в кожному місті мене вражає щось своє. Але на першому місці завжди стоїть українська кухня.
- А яка українська страва вам найбільше до смаку?
- Як би то не було банально, але найсмачнішим є борщ.
- А яке місто сподобалось вам найбільше?
- Львів. Це одне з найгарніших міст, які мені довелось побачити.
- Дякую за приємну розмову, приїжджайте ще!
Объяснение:
Коли почав орати, то у сопілку не грати
Не дивись на чоловіка,а на його діло
Не взявшись за сокиру, хати не зробиш
Печені голуби нп летять до губи
Роботі як не сядеш на шию,то вона сяде
Того руки не роблять що не вміють