Реклама - це популяризація товарів, видовищ, послуг і т. ін. з метою привернути увагу покупців, споживачів, глядачів, замовників . Поширення інформації про когось, щось для створення популярності, а також візуальна та інша медіа-продукція — плакати, оголошення, відеокліпи, що використовуються як засіб привертання уваги потенційних споживачів. Реклама відіграє у нашому житті дуже багато ролі . Наприклад ми дивимось телевізор починається реклама , і вона нам розказує про якісь нові предмети чи про якийсь серіал який скоро відбудеться. Є два види реклами позитивний вплив та негативний вплив .Позитивний вплив це наприклад реклама може слугувати джерелом корисної інформації, наприклад, уміщувати інформацію про інновації та передові технології. А негативний вплив це реклама використовує стратегії, спрямовані на переконання купити товар. Підпадаючи під такий вплив, якась маленька дитина може почати вимагати від батьків купувати їй товари, які вона бачила в рекламі. Ми вже багато чого зрозуміли про рекламу , але ми ще не знаємо про зародження реклами в Стародавньому світі . Потреба передачі інформації в Стародавньому світі конкретним групам людей була запорукою створення протореклами. Протореклама містила в собі елементи стимулювання збуту, була первісною інтегрованою формою комерційних комунікацій; об'єднувала елементарні комунікаційні засоби, що отримали з часом самостійний розвиток . Реклама в наш час дуже важлива,я думаю так буде і на далі.
Кожен народ має свої особливі звичаї, які зазвичай по-своєму різні та неповторні. Наш народ також може похизуватися своїми традиціями, яких наші предки дотримувались протягом багатьох поколінь. Візьму до прикладу одне з наших найбільших свят - Різдво. Більшість родин проводять його зі своїми сім'ями, тому з ним асоціююються лише приємні речі. Прийнято вважати що цього дня колись в свій час на світ народився Ісус Христос - син божий. Тому для всіх православних це свято надзвичайно важливе. За давньою традицією, різдвяне святкування починається ще ввечері 6 січня. Вечір напередодні Різдва називається Святим або Навечір’ям Різдва Христового. У цей день всі члени родини мають бути вдома, допомагати один одному під час святкових приготувань. За звичаєм до свят господині ретельно прибирали в будинку, вибілювали помешкання, застеляли нові або чисто випрані скатерки й рушники, намагалися підготувати новий одяг для всіх членів родини. А вдосвіта 6 січня господиня розпочинала приготування дванадцяти страв, що символізують дванадцять апостолів. Головною різдвяною стравою є кутя — пшенична або ячмінна каша, змішана з родзинками, маком, медом і горіхами. Також на столі обов'язково має стояти узвар. На почесному місці в домі повинен стояти Дідух — житній, пшеничний або вівсяний сніп, який символізує урожай та добробут, і є оберегом роду. Сідати за святковий стіл необхідно з появою першої зірки, що символізує народження Ісуса. Після куті вже можна переходити до інших страв — риби, грибів, борщу, вареників, тушкованої капусти, картоплі, узвару тощо. Під час трапези за столом ні в якому разі не можна лаятися та сперечатися. Вранці 7 січня люди радісно вітаються фразою «Христос народився!», а у відповідь чують — «Славімо його!». У цей день прийнято ходити до церкви на святкову молитву, а також в гості до родичів. Обов’язковою різдвяною традицією є колядування — звичай, під час якого групи колядників піснями славлять господарів. Найчастіше в таких піснях звучать побажання щастя, здоров’я та достатку. По закінченню співу, господарі виносять колядникам солодощі або гроші.
Объяснение:
знаю много текста, но зато есть с чего выбрать;)
P.S поставьте
Одного разу сонце зустріло мороза та й каже.-Я краще тебе..Все це бачили птахи ,вони їм сказали ви обидва хороші..І сонцю і вітру стало соромно.Вони закінчили свою суперечку й стали кращими друзями .С того часу вони очередно працюют то вітер дуне, то сонце погріе теплом..