М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Іть скласти діалог за схемою: а: -п. -п-а. -п! -п! -п? -п! -а

👇
Ответ:
патя143
патя143
28.07.2020
- Маріє Михайлівно, добрий день! - Добридень, Наталочко! - Маріє Михайлівно, а яку пісню ми будемо сьогодні розучувати? - Будете співати хором українську народну пісню «Ой ходила дівчина бережком». - А можна мені поки що слова пісні повчити, ще ж не всі хористи зібралися? - Звичайно, візьми відразу аркуш з текстом. - Яка ж мелодійна пісенька: «Ой ходила дівчина бережком, заганяла селезня батіжком...»! - Слова так і просяться, щоб їх заспівали, так? - Так, Маріє Михайлівно. А які ніжні, красиві вирази: «дударику», «горенько та печаль» - Недарма, кажуть, Наталочко, що українська мова співуча та солов’їна. - А які веселі рими: «Була а мене дівчина Орися, тоді в мене сі кучері вилися! Була в мене дівчина Варвара, то вона мені сі кучері порвала!». Ха-ха, так йому й треба! Я хочу спробувати це проспівати! - Ну от зараз зберуться всі хористи, так і заспіваєте весело цю пісню!
4,5(69 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Koshka1563
Koshka1563
28.07.2020

Дальший її розвиток і утвердження були можливі тільки за тієї умови, коли вона відобразить кардинальні суспільні проблеми своєї доби.

Найбільшою бідою тодішнього суспільства була кріпаччина. Кріпосництво трималося на самодержавстві, яке глушило будь-які прояви демократії, на неосвіченості простих людей, на колоніальному гнобленні народів, що населяли окраїни царської Росії. Отже, знесення кріпацтва передбачало розвиток демократії в країні, поширення освіти, припинення колоніальної політики стосовно поневолених народів.

Виразником дум українського народу, співцем соціальної і національної свободи став Т. Шевченко. Він піднявся на височінь національного поета тому, що сказав своєму народові саме те, що потребувало загальнонаціонального усвідомлення.

Т. Г. Шевченко як основоположник нової української літератури і мови

Шевченко є основоположником нової української літератури і родоначальником її революційно-демократичного напряму. Саме в його творчості повно розвинулися ті начала, які стали провідними для передових українських письменників другої половини ХІХ–початку ХХ століть. Тенденції народності й реалізму були вже властиві в значній мірі і творчості попередників Шевченка. Шевченко перший в українській літературі виступив як істинно народний поет, твори якого з усією повнотою відбили почуття й думки трудящих мас, їх віковічні визвольні прагнення.

4,8(90 оценок)
Ответ:
dimonbob2005
dimonbob2005
28.07.2020
Кожен звук має своє умовне позначення:
голосний звук позначається кружечком "о" 
приголосний твердий звук позначають рисочкою  "-"
приголосний м`який звук позначають двома рисочками "="
Існує багато правил, що дозволяють визначати яким має бути звук у конкретному слові. Які саме слова вам потрібно проаналізувати???
Можу привести кілька прикладів, якщо не зрозумієте - питайте.

Колосся [колосс`а] - о - о - = о 7 букв, 7 звуків, 3 склади
Сьогодні [с`огодн`і] = о - о - = о 8 букв, 7 звуків, 3 склади
Подвір`я [подв`ір`а] - о - = о = о 7 букв, 7 звуків, 3 складигодин тому
Міжряддя [м`іжр`адд`а] = о - = о - = о 8 букв, 8 звуків, 3 склади
Кладуть [кладут`]  - - о - о = 7 букв, 6 звуків, 2 скдади (кла-дуть)
Браття [братт`а]  - - о - / = о 6 букв, 6 звуків, 2 склади (брат-тя)
Маслюків [масл`ук`ів]  - о - = о = о - 8 букв, 8 звуків, 3 склади (мас-лю-ків)
Дзеркальце    - о - - о = - о  10 букв, 8 звуків, 3 склади (дзер-каль-це)

А тепер кілька правил:
Буквосполучення Дж, Дз в звуко-буквенному аналізі позначають один звук.

М`який знак в аналізі не позначаеться ніяк - він лише пом`якшує попередній приголосний звук.

Буква Ю позначається двома звуками, якщо стоїть на початку слова або після голосного звука, наприклад слово Юлія [йул`ійа]. Якщо буква Ю стоїть після приголосного, то вона його просто пом`якшує, а в звуко-буквенному аналізі позначається одним звуком "у". Те саме стосується і букви "Я".


Пишете в зошиті саме так: слово - транскрипція - квлькість букв - кількість звуків - кількість складів. А також ділите на склади саму звукову схему вертикальними рисочками ось так: Сьогодні [с`огодн`і] = о/ - о -/ = о 8 букв, 7 звуків, 3 склади. 
= о/ - о -/ = о така схема в зошиті малюється олівцем
4,5(86 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ