М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
matgim17
matgim17
30.04.2020 17:46 •  Українська мова

Складіть і запишіть речення з поданими словами, об’єднавши їх темою «зимовий етюд». поясніть вимову і правопис. здоровенний, непримиренний, старанно, невблаганно, несказанно, незрівнянно, шалений, хрещений.

👇
Ответ:
vuuud00Sonya
vuuud00Sonya
30.04.2020
Сьогодні вранці, я прокинулася, виглянула у вікно й побачила, що здоровенна купа снігу лежить на моєму подвір'ї. Непримиренний мороз розмалював шибки у вікнах. Я не могла довго залишатися в будинку, тому старанно й швидко зібралася і вийшла на двір, проте вітер невблаганно пронизував мене своїм холодом. Та все одно надворі було несказанно гарно. Незрівнянна краса зимової природи просто зачарувала мене. І ось почалася шалена завірюха, вона просто збивала мене з ніг. Незважаючи на це  я трималася.та продовжувала йти зі своєю родиною на Хрещення.
4,8(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
MikassaSwag
MikassaSwag
30.04.2020

«Вставляти палиці в колеса»: значення фразеологізму

Объяснение:

Кожна з вхідних в словосполучення лексем може зберігати образне значення, яке створює загальний зміст виразу. У цьому випадку бачимо перед собою фразеологічний єдність. Прикладом може служити розглядається поєднання.значення фразеологізму вставляти палиці в колеса

 

Значення фразеологізму «вставляти палки в колеса» носить несхвальну забарвлення. Так кажуть, коли хочуть підкреслити, що хтось навмисно заважає в якійсь справі, в здійсненні задуманого.

У сучасному розумінні найчастіше йдеться про перешкоди, що створюються чиновниками, бюрократами людям творчим, мислячим, новаторам в їх свіжих ідеях, роботі або відкриттях.

4,4(1 оценок)
Ответ:
марина200008
марина200008
30.04.2020
На мою думку, гармонія в людському житті можлива. Щастя – річ не дуже зрозуміла, принаймні не дуже тривка. А ось душевна гармонія є більш зрозумілою: це стан, коли людину ніщо занадто не тривожить і вона спроможна спокійно робити власну справу. Проте, звичайно, щастя й душевну гармонію можна поставити поруч: у них є чимало спільного.
Як отримати щастя? До якого божества звернутися, аби у твій внутрішній світ увійшла жадана гармонія буття? Нарешті, що робити, щоб щастя не просочилося крізь пальці, не перетворилося на сум та душевний щем?
Людина, яка кожної миті свого життя виконує свої природні людські обов'язки, має більше шансів бути щасливою, ніж та, у якої немає ані обов'язків, ані бажання їх мати. Звідси й треба, на мій погляд, починати роздуми про щастя. Жити у світі дорослих непросто, але той, хто є поміркованим і витриманим, завжди заслуговує поваги.
4,6(57 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ