Объяснение:
По официальным данным 56-летний совершил само уб. 30 апреля 1945 примерно 15:25-15:30 (по данным советских СМИ), из-за того, что он понял, что русские победили в этой войне и захватят (в скором времени) Берлин. После этого его тело сожгли германские солдаты. Тиран Г. совершил самоуб вместе со своей возлюбленной. По не официальным данным есть много предположений он может быть еще жив, (что ОЧЕНЬ вряд-ли).
Самый молодой президент на данный момент- Эмануэль Макрон президент Франции.
Доподлинно неизвестно сколько жизней загубил Тиран Г.. Около 50 миллионов
Тиран Г. это ОН
Обращайся)
Числівник – частина мови, що має статус самостійної. Ця частина мови може позначати кількість предметів, їх порядок або число. Числівник відповідає на питання: який? Скільки? Ця частина мови має певну класифікацію і ділиться на кількісні числівники, збірні числівники і порядкові числівники.
Варто зауважити, що кількісні числівники також включають визначено-кількісні слова і невизначено-кількісні слова. І якщо до першої категорії відносяться такі числівники, як один, два, три і так далі, то друга категорія включає такі числівники: мало,багато, небагато, скільки-небудь і так далі.
Роль і значення числівників в мові людини є досить великим. Числівник – це далеко не просто вираз за до слів арифметичних позначень, це набагато більше. Зрозуміти це можна завдяки різним прикладам. Уявіть, що числівників не буде.
Все в світі рахується за до них, тому без числівників будь-який підрахунок стає неможливим. Це б сильно ускладнило людське життя. Можливо навіть і те, що це б зробило життя людини неможливим. Цілком можна припустити, що за відсутності числівників в мові людини ніколи б не були придумані такі науки, як математика, хімія, фізикаі деякі інші.
Хіба можна уявити сучасний світ без існування цих наук? Безумовно, відсутність цих наук дещо спростило б життя для школярів, але в цілому суспільство постраждало б дуже сильно.
У той час як числівник позначає число, слова, що позначають числа при письмовій мові дуже часто замінюються цифрами. Цифри дуже зручні, їх використання часто зручніше, ніж використання слів. Цифра – це один символ, слово зазвичай має більше символів. Тому з метою економії часу та письмового простору люди досить часто замінюють словами цифрами.
Ще одна цікава перевага цифр порівняно зі словами полягає в тому, що цифри зрозумілі представникам різних народів, кожен з яких має свою власну національну мову. Слід обов’язково бачити різницю між настільки цікавим числівником, яке являє собою частину мови, що має ознаки одночасно прикметника та іменника, і цифрою. Це не одне і те ж, плутати числівник і цифру ні в якому разі не можна.
Все вищесказане, безумовно, підтверджує те, що числівник – це дуже цікаве мовне явище. Ця частина мови здатна викликати в учнів величезний інтерес до її вивчення. Зв’язок між числівником, як частиною мови, і цифрами досить цікавий сам по собі і гідний пильної уваги.