М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
pasatnuk
pasatnuk
12.04.2021 06:33 •  Українська мова

Сколько звуков и букв в слове смиття

👇
Ответ:
kriss200900
kriss200900
12.04.2021
6букв.5зв.ну и все если что обращайся.
4,4(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
svishevaarina
svishevaarina
12.04.2021
Вмикаєш телевізор, відкриваєш газету чи інтернет-сторінку з новинами – та одразу псується настрій. Бо гарних новин там майже ніколи не знаходиш, а читаєш про нещастя, несправедливість, жорстокість, біль. І вже навіть не дивуєшся, бо якось звик до того, що так воно є. І виникає лише одне бажання – це убезпечити від цього себе. Нема коли думати про інших, та й не хочеться.
Проте десь у душі розумієш, що в сучасному світі втратила вартість доброта. Ми всі боїмося за себе та своє благополуччя. Багато хто готовий «йти по трупах», аби у самого все було гаразд. Цей страх робить людей нечутливими до потреб інших… Та завтра може з’явитися хтось сильніший за тебе, хто безжально розтопче тебе.
Важко бути добрим, співчутливим та милосердним, коли образили, нашкодили, зрадили… Хочеться відплатити за таку жорстокість та несправедливість. Проте тим самим ми спровокуємо кривдника відчувати ту ж саму злість, і потім він відплатить нам.  І це замкнуте коло.
А вихід з нього – милосердя та доброта. Усі ми чули, що «на чужому горі щастя не збудувати», але забуваємо про те, поки життя не нагадає. І часто ми самі винні в тому, що в нас з'являються вороги та недоброзичливці.
Милосердя – не абстрактне поняття навіть, це принцип життя та поведінки, за яким ми не шкодимо іншим людям, ні з яких причин. Цього вже досить. А якщо хочемо піти далі, можна до тим, хто потребує. І тоді, коли до потребуватимемо ми, нам теж до Було б прекрасно, якби саме таке замкнуте коло запанувало б у світі.
4,4(2 оценок)
Ответ:
Nawrik34digma
Nawrik34digma
12.04.2021
У всякому випадку ділового спілкуванні потрібно не тільки з'ясувати суть справи, але також і міру участі в ній працівника, його ставлення до цієї справи, до других учасників. Вивчення здібностей людей в колективі являється однією з найбільш важливих завдань керівника. Чим частіше керівник має прямі контакти з підопічним, тим інтенсивніше його праця. Невиконання обіцяного підриває його авторитет.
Контроль за діяльністю підпорядкованих роботодавців не повинен бути дріб'язковим, так як заважає їхній самостійності. Змініть традицію старшого, аби співробітники могли просуватися з будь-якого рівня відповідно їхній гідності.
Не може бути гарним керівником людина, яка весь час переживає, легко втрачає спокій.
Звертання до робітника на «ти», звертання по прізвищу, невміння вислухати — все це відштовхує співробітників. Якщо хочете подобатися людям, дотримуйтесь правила: «Поважайте думку других!».
Дружелюбність з одного боку породжує працелюбність з другого боку.
Створюйте людині гарну репутацію, яку він міг би виправдати. Виявляйте людям щирий інтерес.
4,8(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ