Объяснение:
Причини хвороб людини
Чи потрібно ставити в пріоритет наше здоровя? (апостров , поставьте сами) Звсно, що так, тому що здоровя - найголовніше й найцінніше, що є в кожної людини. Здатність до навчання чи до чогось ще, передаєть від матері до дитини, лікарі визначають це, за до науки генетики. Особистість людини, базується на її здібностях, свої секрети вона тримає у секреті, зберігаючи конфіденційність. Для укріплення здоровя допомгають вітаміни, які ми вирощуємо на своїх городах, але деякі фрукти чи овощі, мі не зможемо отримати, без спеціальних зусиль. Цитрусові, такі як: лимон, апельсин, лайм тощо, не ростуть на наших чорноземах. тому їх і транспортують з закордону. Хворим у лікарню, друзі, як правило, приносять фрукти і квіти, якщо пацієнт - дівчина. Чи всі полюбляють нарциси? Чудові квіти, які підвищують настрій й стимулюють до життя і нових відкриттів. Добре, коли ініціативу проявляють близькі друзі. Саме вони зможуть врятувати хворого знайомого від тяжкого суму після визначення діагнозу. Саме та подружка, з найяскравішим макіяжем, зможе посмішити інших.
"Чи можливо зберегти традиції свого народу"
Світ постійно знаходиться в динаміці. На зміну одним правилам приходять інші. Однак все частіше люди говорять про те, що потрібно культивувати почуття патріотизму, зберігати традиції і частіше шанувати предків. Інші намагаються абстрагуватися від «коріння» і створюють свої підвалини, які більшою мірою відповідають рамкам сучасності.
Якщо не зберігати традиції, то народ може втратити свої національні риси. Саме тому створюються проекти, які спрямовані на об'єднання людей і їх активне інформування. Якщо в рамках країни не буде своєї культури, то люди стануть активно переймати підвалини, які сформувалися в інших державах. У цьому випадку легко буде втратити самобутність народу. До чого відкидати власні традиції, а потім ініціювати їх пошук, якщо можна скористатися тими, що сформувалися протягом багатьох років.
Зрозуміло, що норми з часом трансформуються, набувають нових рис, але має бути присутня деяка база. Дуже важливо, щоб діти росли і шанували свою сім'ю, а також предків, завдяки яким вони і з'явилися на світло. Якщо піти від традицій і розуміння єдності, то люди стануть на найнижчу сходинку морального розвитку. Батьки в обов'язковому порядку повинні розповідати дітям про «коріння». Тільки людина, яка відчуває зв'язок з предками, зможе твердо стояти на ногах і відчувати впевненість у власних силах.
Безсумнівно, варто приділяти увагу досягненням прогресу і нових віянь, але при цьому, не забуваючи про історію батьківщини і національної приналежності. Для цього достатньо просто відвідувати більше історичних музеїв, знайомити підростаюче покоління з народною творчістю, показати їм важливість і значимість робіт майстрів, які несуть традиційність в маси.
Людина повинна пишатися своїм родом і походженням. Тільки в такому випадку у нього сформується правильна громадянська позиція по значущих питань.
Традиції - це не обов'язково повтор алгоритму дій, а саме важливе й цінне, що залишилося від раніше існуючих народів.
У найдавніші часи - мільйони років тому (епоха палеоліту, мезоліту) - для людської спільноти було характерне пристосування до природи, велика повага до її сил і явищ, а для людської діяльності - збирання дарів природи, виготовлення примітивних знарядь праці, мисливство, рибальство. Пізніше, в неоліті (8-4 тис. років тому), започатковане примітивне землеробство, скотарство, почалося виготовлення досконаліших знарядь праці з кістки, рогу, каменю, дерева (гачки, сітки, сокири, човни, глиняний посуд), будівництво перших жител і святилищ. Основним джерелом енергії тоді була мускульна сила, вплив людини на довкілля - мінімальним і практично не позначався на функціонуванні екосистем суші, а екосистем Світового океану не торкався взагалі.