М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kasatka0556
kasatka0556
04.06.2021 10:11 •  Українська мова

Укр.мова 2 класс.: зима,малюнок,сидіння,читання.утворіть і запишіть дієслова від іменників відповідно до питання -що робив?

👇
Ответ:
manukansona
manukansona
04.06.2021
Зимував, малював, сидів, читав.
4,4(26 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Flamingo2006
Flamingo2006
04.06.2021

Що посієш – те й пожнеш
Раніше, коли я чув прислів’я «Що посієш – те й пожнеш», думав, що воно тільки про працю людини. Зробиш щось – і тоді щось матимеш. Але якщо вдуматись у зміст цих слів, то їх можна перенести і на людські взаємини.
Посієш щось лихе, недобре – отож таке й збереш. Це будуть гіркі плоди з твоєї життєвої ниви. Нерідко можна бачити, що до людини, яка комусь бажає зла, лихословить, обманює, дуже погано ставляться оточуючі.

І навпаки. Коли людина щира, доброзичлива, чемна – то вона зі своєї ниви пожинає взаємність та пошану інших. Добро породжує добро, а зло роз’єднує людей, руйнує їхні душі.
А тому треба всім замислитись, чим же засіяти свою ниву, щоб пожинати добрі плоди.

http://ukrtvory.ru/tvir-rozdum-pro-vchinki-lyudej.html
4,7(72 оценок)
Ответ:
77788899
77788899
04.06.2021
Напевно кожен з нас замислювався над тим, що ж таке добрі справи? Скільки людей - стільки й думок. Одні вважають, що добрі справи - це не викидати сміття в лісі, не малювати на стінах в громадських місцях, інші впевнені, що добрі справи - це до матусі, поступитися місцем в транспорті. Говорити про добрі справи й робити їх - це зовсім різні речі. В наш час зустрічається багато людей, яких в народі називають "хвалько", "брехунець", тощо. Вони багато розповідають про свої подвиги, дуже люблять прикрашати  розповіді, безумовно перебільшують, але не помічають цього. Зазвичай мало хто не просто розповідає про добрі справи, а дійсно їх здійснює. Наш кореспондент Грицай Наталя Миколаївна провела опитування серед місцевих жителів і з`ясувала,що  58 відсотків дійсно роблять хороші, корисні, добрі справи. 
4,7(24 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ