Объяснение:
Як виникла лічба?
З давніх-давен люди шукали відповіді на це запитання. Давні греки вважали Прометея за благодійника,бо він навчив людей лічити. Того самого, героя,що за легендою викрав у богів вогонь і віддав його людям.
Більшість народів появу числа повʼязувала з діяннями
богів або міфічних героїв.
Іноді цю заслугу приписували конкретним людям.
Автори давньоукраїнських рукописів,наприклад, вважали, що лічбу винайшов Піфагор-
давньогрецький учений.
Він був видатним математиком свого часу, але ж люди вміли рахувати ще до нього.
Можна згадати винахідника,що придумав ту чи іншу
машину можна назвати вченого, що відкрив той чи інший закон природи, але ніхто не знає того хто поклав початок наймудрішому винаходу лічбі.
Не можна назвати й імені того, хто створив іб
передавати числа на письмі, хто навчив людей записувати результати лічби.
Але ми можемо припустити, що сталося це
тоді, коли люди вже вміли відтворювати свої думки на камені та глиняних табличках за до вигаданих для цього значків (За Б.Друзем).
Як виникла лічба
З давніх-давен люди шукали відповіді на це запитання. Давні греки вважали, Прометея за благодійника, бо він навчив людей лічити. Того самого героя, що за легендою викрав у богів вогонь і віддав людям.
З давніх-давен люди шукали відповіді на це запитання. Давні греки вважали, Прометея за благодійника, бо він навчив людей лічити. Того самого героя, що за легендою викрав у богів вогонь і віддав людям. Більшість народів появу числа пов'язують діяння богів або міфічних героїв. Іноді цю заслуга приписували конкретним людям. Автори давньоукраїнських рукописів, наприклад вважали, що лічбу винайшов Піфагор - давньогрецький учений. Він був видатним математиком свого часу, але ж люди вміли рахувати ще до нього.
свого часу, але ж люди вміли рахувати ще до нього.Можна згадати винахідника, що придумав ту, чи іншу машину можна назвати вченного, що відкрив той, чи інший закон природи, але ніхто не знає того хто поклав початок наймудрішому винаходу лічбі.
машину можна назвати вченного, що відкрив той, чи інший закон природи, але ніхто не знає того хто поклав початок наймудрішому винаходу лічбі.Не можна назвати й імені того, хто створив іб передавати числа на письмі, хто навчив людей записувати результати лічби. Але ми можемо припустити, що сталося це тоді, коли люди вже вміли відтворювати свої думки на камені та глиняних табличках за до вигаданих для цього значків. (За Б.Друзем)...
Ніби все виправив
- Привіт, Марічко. Чого ти така засмучена?
- Привіт, Оленко. Сьогодні на уроці української ми з вчителькою обговорювали мовне питання. І я справді, мабуть, вперше, осягнула всю суть цієї проблеми.
- Так, Марічко. Я згодна, це дуже сумно, коли більшість українців не усвідомлюють сили та величі власної мови.
- Не кожна з держав може похвалитись наявністю власної мови. А ми її маємо! Тож чого люди так ставляться до цього багатства?
- Мабуть, через те, що не задумуються про це. Мова - це цілюще народне джерело, з якого ми можемо почерпнути мудрість та знання. Якби влада посприяла розвиткові мови, тоді, можливо, українці б це усвідомили.
- Ти права. Дякую тобі за цікаву розмову. Вибач, але мені вже час бігти на заняття з англійської.
- Бувай!