безпека в сучасному світі це дуже важлива тема, зараз коли кожен підліток має смартфон, соц. мережі він може дізнатися щось, не відповідне до його віку. або, (що щє гірше на мою думку) принижувати когось. я думаю що це бридко, та я ніколи цього не зрозумію.
певно що з цією проблемою кожен бореться по своєму, хтось просто не бере телефон до рук, а хтось просто не використовує його як іграшку. так чи іникше, це дійсно актуальна на сьогодні проблема. але я вірю, й бажаю щоб ці, зараз хвилюючі нас проблеми нарешті зникли!
объяснение:
(це з голови, але з душою)
Объяснение:
2.26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталася найбільша в історії атомної енергетики аварія. Реактор четвертого енергоблоку вибухнув, радіоактивні частки йоду, стронцію та цезію поширилися на північну частину України, Білорусі, Прибалтики, Польщі, Швеції, Фінляндії та інших країн.Чорнобильська катастрофа спричинила великі людські жертви, Чорнобиль став символом атомної небезпеки в світовому масштабі.В результаті аварії з сільськогосподарського користування було виведено близько 5 млн га земель, довкола АЕС створена 30-кілометрова зона відчуження, знищені і поховані (закопані важкою технікою) сотні дрібних населених пунктів.Інертні гази розсіялися в атмосфері і не вносили вкладу до забруднення прилеглих до станції регіонів. Забруднення було дуже нерівномірним, воно залежало від напряму вітру в перші дні після аварії. Найсильніше постраждали області, в яких в цей час пройшов дощ. Велика частина стронцію і плутонію випала в межах 100 кілометрів від станції, оскільки вони містилися в основному в більших частках. Йод і цезій поширилися на ширшу територію.Чорнобильська катастрофа стала трагедією не лише для України, а й для усього світу.