М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Складіть твір роздум на тему "чи легко бути творчою особистістю" використовуючи однорідні члени речення, вставні конструкції звертання.

👇
Ответ:
DENCHIK23371
DENCHIK23371
24.08.2022

Кожен вид діяльності має як свої переваги, так і певні недоліки. Люди займаються різними справами, а тому формуються відповідним чином, отримують ті чи інші риси, які характерні тільки для тих, хто займається певною сферою. Кожен вид праці залишає свою печатку на характері людини, на її особистості, таким чином, роблячи життя цієї людини складнішим чи простішим. Найчастіше люди замислюються про те, чи легка доля людей творчих професій.

Говорячи про творчих особистостей, можна згадати деякі особливості – як негативні, які роблять цей вид діяльності більш складним, так і позитивні, що сприяють спрощенню справи творчої людини. Будь-яка творчість вимагає натхнення. Людина не може впоратися з тими чи іншими проблемами або справами творчого характеру, якщо вона не натхненна ними займатися. Споживачі творчості хочуть бачити у творах душу автора, його щиру віддачу своїй справі, вони хочуть побачити любов автора до його праці. Якщо натхнення і такої любові немає, якщо автор займається творчістю, примушуючи самого себе до цієї справи, то навряд чи у нього вийде щось красиве і таке, що може вразити того, хто буде оцінювати плоди такої творчості. Ще однією негативною стороною творчої діяльності, яка робить життя творця досить складним, є те, що творчість не є універсально дохідною діяльністю. Тобто, людина творчості дуже швидко може зіткнутися з ситуацією, коли на її працю просто немає попиту, а тому вона не може її продати і забезпечити себе продуктами першої необхідної. З цієї причини настільки часто можна дізнатися про творчих людей, які насправді живуть досить бідно.

Безумовно, є й аспекти, які роблять життя творчої особистості більш простим, ніж у всіх інших людей. По-перше, власний інтерес людини до своєї справи робить її діяльність більш простою. У той час як звичайні працівники часто ходять на роботу, роблять якусь дрібну справу кожен день і з часом відчувають рутинність буття і відсутність інтересу до своєї роботи, творча людина часто цікавиться своєю роботою, вона людину дійсно хвилює і захоплює. Ще одним плюсом є те, що, якщо у людини дійсно добре виходить, вона може стати по-справжньому успішною, тим самим досягши одного з найбільших благ на землі – отримання справжньої радості від справи, яка одночасно з тим приносить і дохід.

Будь-яка діяльність має переваги і недоліки, але творча діяльність при цьому має свою специфіку. Творча людина чимось нагадує гравця: якщо йому пощастить, він може стати по-справжньому успішним і щасливим. Якщо ж ні, він буде приречений на жалюгідне існування, а плоди його творчості зовсім не будуть популярними.

4,6(29 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Н.в. тисяча дев'ятсот сімдесят два

Р.в. тисячі дев'ятисот сімдесяти (сімдесятьох) двох

Д.в. тисячі дев'ятистам сімдесяти (сімдесятьом) двом

З.в. тисячу дев'ятсот сімдесят (сімдесятьох) два (двох)

О.в. тисячею дев'ятьмастами сімдесятьма (сімдесятьома) двома

М.в. тисячі дев'ятистах сімдесяти (сімдесятьох) двох

Н.в. шістнадцять

Р.в. шістнадцяти (шістнадцятьох)

Д.в. шістнадцяти (шістнадцятьом)

З.в. шістнадцять (шістнадцятьох)

О.в. шістнадцятьма

М.в. шістнадцяти (шістнадцятьох)

Н.в. дев'яносто п'ять

Р.в. дев'яноста п'ятьох

Д.в. дев'яноста п'ятьом

З.в. дев'яносто п'ять (п'ятьох)

О.в. дев'яноста п'ятьма (п'ятьома)

М.в. дев'яноста п'ятьох

4,6(97 оценок)
Ответ:
aykmuradyan20
aykmuradyan20
24.08.2022
Кульбаба — звичайна жовта квітка, що навесні росте всюди, де є хоч клаптик землі і світить сонечко. Зовсім маленьким я часто дивився на ні квіти, бачив, як вони «сивіють» і стають пухнатими білими парасольками. Мені це здавалося незвичайним, адже з іншими квітами нічого подібного не відбувалося. «Сиві» кульбаби я чомусь ніколи не зривав, якось не доводилося. А одного разу зірвав і вирішив понюхати, ніжні, пухнаті, вони тріпотіли в моїй руці, а я начебто очікував чуда. Раптом до мене підбіг незнайомий хлопчисько, якого я ніколи не бачив у своєму дворі. Відразу я не зрозумів, що він зробив, від чого всі квіточки-пушинки розлетілися навколо. У мене залоскотало в носі, і я заплакав. Дотепер не знаю причини: від несподіванки, жалості до пушинок або від того, що в руках у мене залишилася гола стеблинка. Так начебто дріб’язковий випадок з мого дуже раннього дитинства назавжди залишив у мені відчуття незвичайності квітки кульбаби і ще якоїсь ніжності до неї. Коли я тепер бачу кульбабу жовтеньку, ще не «сиву», я мимоволі озираюся: чи поблизу немає недоброго хлопчиська.


4,5(76 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ