ответ:Основн словотворення в українській мові: перехід з однієї частини мови в іншу
Категорія Будова слова. Словотвір
Увага! Тренувальні тести
Запускаємо Youtube канал "Світу слова" - приєднуйся!
Є дві великі групи в, за до яких в українській мові утворюються слова: морфологічна і неморфологічна. Вище ми розглянули морфологічну групу в словотвору, до яких належать: префіксальний, суфіксальний, префіксально-суфіксальний, безафіксний, основоскладання, абревіація.
Неморфологічна група складається із морфологічно-синтаксичного, лексико—синтаксичного та лексико-семантичного в словотвору.
Найпоширенішим є морфологічно-синтаксичний б, який ще називають переходом однієї частини мови в іншу. Суть його досить слово не зазнає змін в написанні чи звучанн змінюється роль, яку воно відіграє в реченні, а також його значення. Наприклад, порівняймо два речення:
1. Український військовий корабель увійшов в гавань.
2. Кирило завжди мріяв стати військовим.
У в обох реченнях вживається слово «військовий», однак значення воно має різне. В першому випадку це прикметник, який є означенням до іменника «корабель». У другому випадку «військовий» - це іменник, що має значення - - особа, що служить у війську, в реченні слово – частина складеного присудка. Як бачимо «військовий» з прикметника перейшло в іменник і також змінилася його синтаксична роль. Саме тому цей б словотвору ще називають морфологічно-синтаксичним.
Объяснение:
ответ:незнаю понравиться или нет
Объяснение:
Однажды,я пошел гулять. Это было зимой шел я шел и вдруг увидел маленькую девочку.Она была очень грустной,я подошёл к ней и спросил: "почему ты грустишь?",она молчала. Я пытался развеселить ее,но все было в пустую.Тогда я пошел в магазин купить ей леденец.Я пошел и тут, бабах я упал ! Был очень скользкий лёд! Я встал и тут снова бабах! Девочка повернулась ко мне и засмеялась ! Теперь я понял как надо веселить всех девчонок! Просто падайте! Вот так я и развесил маленькую девочку.
Котики грають з клубком пряжі і фантиком від цукерки.