М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Опиши свою ляльку або якусь іграшку жіночого роду ,вживаючи прикметники в давальному та місцевому відмінках.

👇
Ответ:
Mpazd
Mpazd
13.02.2022
Мою улюблену ляльку Майю мені подарував Дід Мороз у 2009 році. Я відразу полюбила її .
Майя – невелика лялечка . У неї довге руде волосся , яке я люблю розчісувати . Коли до мене приходять подружки , ми робимо Майї різні зачіски. Личку моєї ляльки підходять будь-які зачіски : у неї великі блакитні оченята , красиві губки , рум’яні щічки . Сьогодні одягнена Майя в смугастий светр з сердечком і помаранчеву спідницю. Нещодавно я навчилася шити з клаптиків , і тепер у моїй ляльки багато нарядів , які я сама пошила .
Я дуже люблю грати з Майєю . Я думаю , коли виросту , все одно буду пам’ятати свою чудову ляльку . Адже іншої такої немає !

Заміни ім'я і рік
4,5(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Anna1111251
Anna1111251
13.02.2022

Можна будь ласка найкращу відповідь :<

Объяснение:

Я — громадянин України

Я народився в Україні. Ця держава вільна і незалежна, а ще донедавна вона була складовою великої держави — Радянського Союзу. Я не знаю, як було жити у тій державі, але я твердо впевнений, що краще мати невелику, але власну Батьківщину.

Історичні корені Україні сягають давніх часів. На наш народ відомий свою неподоланністю та незнищенністю, великою і могутньою державою — Київською Руссю; Запорозькою Січчю.

Я гордий, що живу у цій країні. Вона ще молода, але ініціативна, вона має розумних синів, які піднімуть її.

Наше суспільство потребує громадянина освіченого, активного, який вміє жити і працювати в умовах демократизації, в обстановці зростаючої і економічної відповідальності, який уміє встановлювати контакти з іншими людьми, орієнтуватися в ситуаціях, що склалися, швидко адаптуватися до нових умов.

Найважливішою складовою громадянської свідомості є моральність особистості. Це такі гуманістичні риси, як єдність національних і загальнолюдських цінностей: доброта, увага, чуйність, милосердя, толерантність, совість, чесність, повага, правдивість, працелюбність, справедливість, гідність, терпимість до людей, повага і любов до своїх батьків, роду. Названі якості визначають культуру поведінки особистості.

Культура поведінки виражає, з одного боку, моральні вимоги суспільства, закріплені в нормах, принципах, ідеалах закону, а з іншого — засвоєння положень, що спрямовують, регулюють і контролюють вчинки та дії людини.Вибір України пов'язаний з демократичними орієнтирами, ми повинні мати чіткі уявлення про наші обов'язки та права, знати суть громадянського суспільства, його специфічні риси, закономірності розвитку.

На мою думку, дуже важливо, щоб кожен розумів необхідність праці, трудової активності, ініціативи, підприємництва. Важливо, щоб держава надавала підтримку нам, молодим, допомагала реалізувати наші мрії. Ми готові до соціальної творчості як умови соціальної адаптації, до конкуренції й самореалізації в ринкових відносинах.

Маємо надію сприяти захисту усіх верств населення, розвиткові соціальних програм, захисту дитинства. Треба створити такі умови, щоб кожна дитинка посміхалася не лише на свята, але постійно, щодня.

Ніхто краще не зрозуміє один одного, ніж мати і дитина. Тож ми — діти України, її надія і майбутнє, будемо будувати демократичну, економічно розвинену державу. У на все попереду, нас чекають великі звершення.

4,5(68 оценок)
Ответ:
Карапиди
Карапиди
13.02.2022

Объяснение:

Числівник ОДИН відмінюється за родами, числами та від­мінками, як займенник ТОЙ (дуже подібно до відмінювання прикметників):

Н. один — одна — одні

Р. одного — однієї / -ої — одних

Д. одному — одній — одним

З. Як у Н. чи Р. — одну — Як у Н. чи Р.

О. одним — однією / -ою — одними

М. (на) одному / -ім — одній — одних

У середньому роді числівник ОДИН відмінюється так само, як і в чоловічому, за винятком називного й знахідного від­мінків, де він має форму ОДНЕ (одно).

Наголос у непрямих відмінках числівника один припадає звичайно на закінчення: одногО, одномУ, на одномУ, однИм, однИх. Але в стійких сполученнях наголос у такому разі пере­ходить, як правило, на перший склад: один Одного, один Одно­му, один Одним, один до Одного, один по Одному, один за Одним, всі до Одного, ні Одного, ні Одному.

Числівники ТРИ, ЧОТИРИ, КІЛЬКА, БАГАТО та всі збірні від­мінюються за зразком відмінювання числівника ДВА (у збір­них числівниках у непрямих відмінках суфікс -еро відпадає, у збірному числівнику обидва, обидві відпадає частина -два, -дві):

4,6(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ