М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

До яких частин мови належать слова у лапках і маєшь відчуття, "що" "якби" зараз сам або хтось інший спробував зірвати "хоч" бі одне-однісіньке їхнє стебло із чорно кривавими дзвонами квіту, "то" вирвав бі його не із землі, а "неначе" зі своєї власної душі, і ти аж здригаєшся в передчутті чогось лихого

👇
Ответ:
Alidisa1202
Alidisa1202
14.02.2020
Що-сполучник, якби-сполучник, хоч-частка, то-сполучник, неначе-сполучник.
4,6(60 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sonyapanferova
sonyapanferova
14.02.2020

Народні пісні на історичну тему багаті на образи-уособлення, наприклад, таким образом-уособленням виступає Україна — мати в пісні "Зажурилась Україна, бо нічим прожити".

Українські історичні пісні та думи стали тим живлющим джерелом, з якого черпали та ще довго будуть черпати сюжети для своїх творів не одне покоління митців. Саме на основі історичних пісень написана драма "Сава Чалий" Івана Карпенка-Карого, "Маруся Чурай" Ліни Костенко та багато інших творів.

Олександр Довженко свого часу зазначив: "Українська пісня — це геніальна поетична біографія українського народу". Це справді так, бо усна народна творчість — це й історія, і цілюще вічно що діє джерело духовного життя народу, могутній чинник пізнання довколишнього світу та певні намітки щодо майбутнього.

Тож нашому поколінню слід вивчати історичну спадщину, аби далі продовжувати традиції українського мистецтва.

4,4(52 оценок)
Ответ:
julif84
julif84
14.02.2020

Есе на тему "Права людини і громадянина в якобінській Франції":

Про права людини і громадянина якобінської Франції найкраще розповість особлива декларація, яка була проголошена наприкінці серпня 1789 року. У цьому документі знайшли відбиття ідеї так званого природного права.  Такі погляди були своєрідним методом боротьби проти класів, що потерпали від несправедливості.

У цьому документі були сформульовані демократичні і гуманістичні засади та ідеї. Проголошувались свобода та рівність,  основні принципи були спрямовані  проти деспотизму і станового ладу. Варто зазначити, що деякі з основних принципів документа є актуальними і сьогодні. А сама Декларація внесена до реєстру ЮНЕСКО.

4,5(3 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ