Коли їду в автомобилі, завжди слухаю радіо. Мені треба змінити пароль на планшеті. Це була непогана копія. Кожний персонаж роману добре продуманий автором. Лексика тих хлопців не дуже багата.
1.Якщо ти за своє життя не посадив жодного дерева — плати за чисте повітря (О. Довженко) 2.Сходив повний місяць, наче виринав з чорної хвилі (І. Нечуй-Левицький) 3.Там, де сонце торкнулось вершечків дерев, спалахнуло листя золото-зеленим вогнем (М. Коцюбинський). 4.Як парость виноградної лози, плекайте мову (М. Рильський). 5.Як радію за ту я людину, що загублену радість знайшла (В. Сосюра). 6.Тільки той ненависті не знає, хто цілий вік нікого не любив (Леся Українка). 7.Тим, хто служить правді й миру, простягай, народе, руку щиру (М. Рильський).
Барвінок — вічнозелений чагарничок, що росте по всій Україні. А тому він і має багато місцевих назв: хрещатий барвінок, барвін, барвінець, зеленка, барвінчик. За народною символікою барвінок — символ молодості, мужності, кохання та шлюбу, нев'янучої краси, а вплетений у дівочий віночок він ще означає символ материнської любові. Є навіть така загадка: «Цвіте синьо, лист зелений, квітник прикрашає, мороз усе поглушив — його ж не займає». У давні часи в Київській Русі барвінок використовували при різних обрядах, і саме з тих прадавніх часів зберігаються різні повір'я та легенди про цю рослину. Барвінок, наприклад, ніколи не викидали на смітник, а тільки на воду; вплетений у вінок він оберігає красу дівчини та мамині настанови. Крім того, виявляється, що барвінок здавна відомий як цілюща рослина, яку використовували з давніх часів. Барвінок поширений майже у всій Європі, у Франції подекуди цю рослину називають відьминою фіалкою, мабуть, через те, що він має чудодійні властивості. Якщо б гості з Європи запитали мене, що таке Україна, я б відповів — це барвінковий край.
Мені треба змінити пароль на планшеті.
Це була непогана копія.
Кожний персонаж роману добре продуманий автором.
Лексика тих хлопців не дуже багата.