М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Підрядну частину до головної приєднує сполучник у реченні а не спиняйте покоління, що росте поетами. б розкаже тітка казку про чарівну ладу, що живе по той бік снігу-заметілі. в здається, що вже не вмістить людського стогону земля. г дивовижна сила жила в цьому чоловікові, що був схожий на прометея. 7 підрядну частину до головної приєднує сполучник у реченні а де є страждання, там нема краси. б як тільки вдарить перший промінь сонця в мури, вони спалахнуть золотом. в держімо в секреті, чому ми, друже мій, цвітіння любим третє. г не злічити, скільки воїнів тут полягло за волю. 8 виділене слово є членом речення в рядку а день такий теплий і вічний, аж у серці щемить. б можливо, й миті досить, щоб струснути з гілки сніг. в весна прибирає права на все, що було під снігами. г родоводу свого не скажу до дрібниці, бо селянський мій рід родоводу не вів. 9 виділене слово є членом речення в рядку а життя — це та ріка, що має повнокрилі повороти. ~ б моя думка прозора й жива, бо весну я народну вітаю. в я певен, що кожен творитиме добро. г прозорість душі обнімає планету, щоб довіку вона весняною була. 10 виділене слово є членом речення в рядку а щоб дух двокрилля не схолов, у мені живуть і гнів, і радість. б тим загибелі нема, кому світять ідеали. в гори засвітилися легким ажурним золотом, немов були зіткані з багрянистих суцвіть. г заплакали, розійшлися, бо не порозумілися.

👇
Ответ:
energy428
energy428
03.11.2021
Заплакали,розійшлися,бо не порозумілися.
4,5(54 оценок)
Ответ:
thienla0
thienla0
03.11.2021
Г Заплакали, розійшлися, бо не порозумілися.
4,7(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Lokator505
Lokator505
03.11.2021
Варіант 1

Настала осінь. На деревах пожовкли листочки. Скоро вони почнуть падати на землю.

Вчора ми гуляли з мамою осіннім парком. Там сонячно та тихо. Птахи вже не співають. Вони готуються відлітати у теплі краї.

Варіант 2

Першого осіннього дня ми пішли до школи. Стоять погожі днини. Кожен день я повертаюся зі школи та радію осінньому сонечку.

Скоро підуть осінні дощі. Стане холодно. Зараз на деревах листя золотавого кольору. Але скоро вонаj пожухне та опаде.

Варіант 3

Золота осінь розфарбувала в різні кольори дерева та кущі. Це жовтий, червоний, бордовий. І зелений колір теж залишився з літа. Я люблю гуляти в сонячні осінні дні.

Вранці вже холодно. Увечері теж можна змерзнути без теплої куртки. Дні стають коротшими.

Варіант 4

Подув осінній вітер. Пішли холодні дощі. Тепер сонечко надовго ховається від нас за хмарами. А коли виходить , то гріє слабенько.

Вечір настає все швидше. Я помічаю це кожного дня. Довгі осінні вечори я проводжу вдома з родиною.

Варіант 5

Холодна осінь за вікном. По віконному склу нескінченно стікають краплі дощу. Небо сіре та низьке. Цілими днями майже немає сонячного світла.

Іноді погода поліпшується. Тоді виходить сонце. Краплі дощу переливаються на жовтому осінньому листі.

Варіант 6

Восени зграї птахів сидять на проводах. Вони збираються летіти у теплі краї. Адже настали холоди. На вулиці хмарно та понуро.

Я бажаю перелітним птахам щасливої дороги. Нехай вони долетять до тепла та сонця. А я поспішаю зі школи додому. Там світло та затишно, коли на вулиці йде дощ.
4,5(26 оценок)
Ответ:
help274
help274
03.11.2021
Художній: Над чорною землею прокинувся свiт. Не ясним, сонячним оком глянув вiн на неï пiсля похмуроï дощовоï ночi, а повiяв туманом, дихнув важкою парою. Закурилася земля, задимiла; пiшов дощ, дрiбний та тихий, мов крiзь сито засiяв; стрепенулися темнi лiси i, розправляючись, пiдставляли своє загорiле листя пiд дрiбнi дощовi краплi; зрадiла зелена трава i пiдняла своï гострi листочки вгору (Панас Мирний). Науковий: Дріт покритий ізоляцією у вигляді тонкого шару окалин, тому витки дроту ізольовані один від одного. Над обмоткою розміщений металевий стержень, по якому може переміщатися повзун. Повзун своїми контактами притиснутий до витків обмотки. Від тертя повзуна об витки шар окалини під контактами повзуна стирається, й електричний струм у колі проходить від витків дроту до повзуна. А через нього — в стержень, який має на кінці затискач».
4,4(23 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ