М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
pennycat
pennycat
15.11.2022 17:01 •  Українська мова

Твір-роздум (150-200 слів) "чи являється зміна точки зору слабкістю"? (теза, 2 аргументи, приклад з художньої літератури (укр. літ), приклад з історії, суспільно-політичного чи власного життя, висновок).

👇
Ответ:
vaporen
vaporen
15.11.2022
Я так не вважаю. Не завжди це слабкість, я б сказала радше навпаки. Мені доволі важко змінити свою думку, дуже не люблю бути неправою. Але коли ситуація загострюється, то це вже не принциповість, а тупість.. Людина повинна доводити свою, але й приймати чужу думку, навіть якщо вона кардинально відрізняється від її. Ми повинні йти на компроміси. А то буде, як ті дві кози на переправі :ні я не поступлюсь, ні ти. Чим це все обернулось всім відомо. Якщо ти розумнвший, то поступишся і приймеш цю думку, якби це важко не було.
Звичайно, однозначно не скажеш чи це слабкість. Безумовно все залежить від обставин. Коли людину під тиском змушують прийняти думку і вона її приймає, то це слабкість. Коли ж це зроблено спеціально, щоб комусь сподобатися, теж.
4,7(98 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
wwwlikaigor123
wwwlikaigor123
15.11.2022

Наша родина невелика – мама, тато ія. А ще є в мене улюбленець – цуцик Тимка. Батьки зайняті на роботі майже весь тиждень. Мама працює в проектному інституті, де часто засиджується допізна, а тато — програміст. Щодня до нас приходить бабуся, щоб приготувати їсти. Поки що готовити щось істотне я не вмію

Ранком тато й мама швидко п'ють чай і тікають, щоб встигнути добратися до роботи. Сніданок і бутерброди в школу я готовлю самостійно.

Ретельно забираю за собою кухню - мама не любить безладдя. А також на кілька мінут ми вибігаємо у двір з Тимкой. Гуляти із собачкою – винятково мій обов'язок, виконувати яку я клятвено обіцяла, інакше мені ніколи в подарунок не дістався б мій маленький друг. А ще я цуцика купаю й розчісую. Правда, не вважаю це обов'язком або роботою, скоріше для мене це – задоволення. Мій пес — розумний, слухняний, милий i дуже смішний. Водні процедури для нас скоріше гра, чим щось серйозне. Але роблю я це сумлінно. Не люблю, щоправда, убиратися у ванною. Тимка, хоч і маленький, але бризів після себе i залишає багато. Але заради такого милого собачки коштує й потерпіти

4,6(18 оценок)
Ответ:
lololoki03
lololoki03
15.11.2022

Перевіримо до якої частини мови належить слово Зелені. Немає чого? Зелені. Дати чому? - Зелені. Говорити про що? Про зелені. Що? Зелені.

Ось скільки запитань можна поставити до цього іменника.

Початкова форма його ЗЕЛЕНЬ, в даній формі це може бути родовий, давальний або місцевий відмінок однини, або називний або знахідний відмінок множини.

Зелень - ім'я загальне, жіночого роду, третьої відміни, неживе.

У реченні може виявитися доповненням чи підлягає:

Нам треба зібрати якомога більше зелені для продажу. (Доповнення)

Зелені було так багато. (Підмет)

Объяснение:

4,6(42 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ