ожна людина веде свій іб життя. Одні люблять увагу та спілкування, з ними постійно перебувають поруч люди. Іншим більше до душі самота, читання книг і роздуми. Треті ведуть здоровий іб життя, займаються спортом.
іб життя людини залежить від його характеру, його інтересів і прагнень. А оскільки всі люди різні, то і живуть вони по-різному.
Сьогодні багато віддають данину моді і ведуть здоровий іб життя. Стало модно відвідувати спортивні зали, фітнес-центри, вчитися танцювати і т.д. Вважається, що сучасна людина повинна мати вищу освіту, хорошу фізичну форму, добре виглядати, стежити за собою. Прикладом для багатьох людей стають кінозірки, артисти, видатні спортсмени та знамениті культурні та політичні діячі.
Відомі люди стежать за собою, не дозволяючи собі з’явитися на людях не в формі. Вони завжди красиві, доглянуті і підтягнуті. Невипадково саме їм хочеться наслідувати.
Однак наслідування іншим не завжди виправдано. Часто людина намагається бути схожим на інших, забуваючи при цьому, що сам він може бути ще цікавіше, ніж той, на кого він хоче бути схожим. А ще нерідко люди прагнуть справити якесь враження про себе, продемонструвати, що вони ведуть той чи інший модний образ життя і в гонитві за цим втрачають себе, забувають про те, що у них є, крім зовнішнього, ще й внутрішній світ, який теж може бути цікавим. Тому слід пам’ятати і про духовної і моральної життя. Адже сила духу часом набагато важливіше фізичної сили, а людина, сильна духовно, може подолати всі життєві труднощі. І навпаки, слабкість духу нерідко призводить до того, що людина не може впоратися зі складнощами або протистояти спокусам, внаслідок чого ламається і скочується на дно життя.
Отже, кожна людина повинна вести такий іб життя, який відповідає його особистості, який близький і цікавий йому, тільки тоді він зможе проявити свої найкращі якості, розкритися як особистість і стати дійсно сильним – в першу чергу, духовно.
Объяснение:
Здоров'я – безцінний божий дар. Здорові люди оптимістичні, енергійні, прагнуть виконувати корисні справи, дарувати радість оточуючим. Кожна людина є господарем свого здоров'я, оскільки на 50% наш стан залежить від нас самих: від життя, харчування, режиму дня, шкідливих звичок. Необхідно берегти своє здоров'я з найменших років. Значення здоров'я визнають як люди, так і держава. Нині ми можемо стати свідками того, як усі країни прагнуть забезпечити якнайкращі умови для своїх дітей. Проводиться профілактика різних захворювань серед дітей. Ті ж діти, які страждають на певні захворювання, піддаються найкращому з можливих лікувань. Важливість здоров'я перебільшити дуже складно. Найбільш важливим є для дітей, які являють собою майбутнє всієї нації. Збереження дитячого здоров'я – це пряма відповідальність батьків та непряма відповідальність держави. Потрібно обов'язково бути здоровими! І бадьорість, гарний настрій, позитивне мислення – також, я вважаю, показник здоров'я.
Це місце було настільки бажаним , що претендентів на володіння Хотинської фортеці ніколи не бракувало.
Народні легенди переповідають, що ця фортеця вперше була збудована ще за життя Ісуса Хреста. Археологічні розкопки засвідчили, що люди тут уже жили понад п’ять тисяч років тому. Місце це було настільки бажаним, що претендентів на володіння ним не бракувало ніколи. Та й саме місто за народною етимологією так і називається – жадане або бажане, одним словом – Хотин.
Той, хто володів містом, контролював також єдину дорогу , що виходила з віковічних лісів берегом струмка до переправи на Дністрі, саме біля підніжжя скелі, на якій височіла, змінюючи з часом свою архітектуру та конструкцію, твердиня. А контроль дороги, а тим більше переправи через велику річку, в усі часи був дуже прибутковою справою. Тому володіти Хотином дуже хотіли.
Наприкінці ХIV століття Хотин увійшов до складу Молдавської держави. Зважаючи на подвійну загрозу від Польщі та Османської імперії, господар Молдавії Стефан ІІІ Великий значно розширив фортецю. Було зведено новий мур товщиною 5 і висотою 40 метрів, споруджено п’ять веж, рівень двору фортеці піднятий на 10 метрів та розділений на Княжий двір і двір Воїнів, подвір’я вимощується кам’яними плитами та будується керамічний водопровід, що простягався майже на кілометр у бік від річки. Викопуються глибокі підвали для зберігання провіанту. Саме після цієї реконструкції Хотинська фортеця практично повністю набула свого сьогоднішнього вигляду, крім південних мурів та Південної (В’їзної) брами з дерев’яними мостами, зведеними на початку XVIII століття турками.
Нині на території Хотинської фортеці створено Державний історико-архітектурний заповідник, відбуваються числені реконструкції битв, проводяться фестивалі та знімаються історичні фільми. «Захар Беркут», «Д’Артаньян та три мушкетери», «Тарас Бульба», «Чорна стріла», «Могила Лева», «На війні як на війні», «Русалочка», «Сказання про доблесного лицаря Айвенго», та ще понад 40 фільмів, у зйомках яких брала участь фортеця.
Суворий і грізний вигляд мають оборонні стіни фортеці – замка. Зовні їх прикрашають викладені з червоної цегли чотири смуги, кожна з яких складається з кількох квадратів, вписаних один в один, та розташованими над ними чотирма рядами ступінчастих! пірамід завершених хрестами.
Такі мотиви часто зустрічаються в Українському народному мистецтві, особливо на Поділлі. Завдяки орнаменту, стіни висота яких досягає 40 метрів справляють враження монолітних і надзвичайно могутніх.