М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на тему: "треба знати,що де сказати"

👇
Ответ:
Kotbarsikrulit
Kotbarsikrulit
13.03.2022
У наш час люди не думають ,що кажуть !Деякі навіть не розуміють як можна образити словом людину ! .Слово-не соловей ,вилітить не спіймаєш ,за цим прислівям живуть багато людей !! За словом можна зрозуміти яка людина .Тому завжди слід педед тим,як казати подумай двічи ,аж потім кажи !
Наприклад

Привіт Оленко!

Привіт Галинко!

Що в тебе нового?

-Ой та мені зараз не дуже добре.

-А чому так?

-Та були з подругою в крамниці,і вона спитала мене чи пасує їй сукня.

-І що ти відповіла?

-Я сказала,що ні,адже це дійсно було так.

-Ти правильно зробила,тому що якщо ця річ їй дійсно не пасувала то краще було сказати їй.

-Ага ,але вона на мене тепер ображена.

-Я її розумію,я б теж образилась,треба було якось угодити їй.

-ага треба було подумати.

-Треба знати що казати.

-Ото ж бо.

-Ну бувай

-Бувай

4,6(26 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Yyyyyyyyy1
Yyyyyyyyy1
13.03.2022
Розбір дієприкметника як форми дієслова:
1. Перш за все, ми можемо виділити дієприкметник "вимощена" в реченні. Цей дієприкметник є формою дієслова "вимощувати".
2. Далі ми повинні з'ясувати, яка цю форму дієслова визначає. У нашому випадку ця форма дієслова є дієприкметником прикметником і визначає іменник "доріжка".
3. Тому, ми можемо визначити, що дієприкметник "вимощена" вказує на стан або якість доріжки.

Речення з розставленими розділовими знаками:
"Доріжка, колись вимощена цеглою, тепер заросла зеленим мохом."

Обоснование и объяснение ответа:
В этом предложении мы описываем дорожку, которая раньше была вымощена цеглой и сейчас заросла зеленым мохом. Чтобы передать правильный смысл предложения, нужно правильно расставить розділові знаки.

В данном случае, перед нами сложноподчиненное предложение, где есть два придаточных предложения, которые описывают дорожку. Чтобы показать зависимость этих придаточных предложений от главного предложения, нужно поставить запятые. В первом придаточном предложении запятая ставится после слова "цеглою", чтобы отделить его от главной части предложения. Во втором придаточном предложении запятая ставится после слова "мохом", так же для отделения этой части предложения от главного.

Таким образом, мы получаем правильно составленное предложение: "Доріжка, колись вимощена цеглою, тепер заросла зеленим мохом."
4,6(75 оценок)
Ответ:
coast31g2005
coast31g2005
13.03.2022

Мова — це таке поняття, яке для кожної людини є особливим та індивідуальним. В цілому світі не знайдеться така особистість, яка б не мала рідної мови. Зрозуміло, що в кожного народу різні мови, але в цьому нема нічого дивного.

Для мене рідна мова — це мова колискової, яку у дитинстві мені співала матуся. Це мова, якою я спілкуюся кожен день. Це мова, якою розмовлятимуть мої діти та онуки. Рідною для мене є українська і я цим пишаюся, тому що саме ця мова така милозвучна та поетична, багата та співуча!

Українська мова пройшла важкий шлях свого становлення. Досить довгий час її принижували та гнобили, затоптували в багнюку. Навіть був такий період, коли моя рідна мова вважалася «неіснуючою». Але вона пройшла через всі перешкоди, вистояла, не зламалася, завдяки цьому ми тепер вільно та без перешкод можемо спілкуватися українською. В наші дні українська мова стає все популярнішою, вважається престижно та модно розмовляти нею.

Для мене українська – це не тільки засіб спілкування, це ще й святиня, яку треба оберігати все життя. Мову треба цінувати як зіницю ока, тому що без неї народ втрачає свою вартість. Недарма ж люди кажуть, що без мови не буде нації. Мова повинна бути в кожного з нас глибоко в серці, тому що вона невід’ємна складова народу та держави.

Кожна людина ставиться по-різному до тієї мови, якою вона розмовляє. Дехто пишається нею, хтось соромиться її, а є й такі люди, які ставляться з байдужістю до рідної мови. Але така байдужість не призводить до хорошого фіналу. Отже, треба цінувати, пишатися та оберігати нашу національну святиню – мову. Недарма ж вона пройшла такий важкий шлях, щоб зараз бути забутою та знеславленою.

Для мене українська мова означає дуже багато, адже мої предки розмовляли нею ще з давніх часів. Вона передається з покоління в покоління, наче дорогоцінний скарб. Я б хотіла, щоб українська мова була в пошані кожного з нас, тому що ми — українці, достойні громадяни своєї держави. Маю надію, що через декілька років українська стане ще популярнішою та поширенішою серед нашого населення.

4,8(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ