М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написати мініатюрний твір 6-7 речень. перше речення: я від колиски чую рідну мову, вона мені веселкую бринить

👇
Ответ:
Easy66689
Easy66689
11.10.2020
  Із малечку в словах рідної мови людина відкриває для себе великий і чарівний світ життя. Мова — це безцінний скарб народу, надбаний тисячоліттями. У ній відбито його характер, історію, звичай, побут. Як найдорожча спадщина, як заповіт поколінь передається нащадкам любов до свого народу, до рідної мови. Людина може покинути Батьківщину і не чути більше рідної мови, але у підсвідомості залишаться колискові, які виспівувала мати, перші враження, добуті тільки цією, єдиною і неповторною, мовою. Мовою, якою говорили діди й прадіди, з любов'ю до якої дитина з'являється на світ. 
4,4(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Nisson1
Nisson1
11.10.2020
Казка "Лис та їжак"

— Здоров був, їжаче!(кома при звертанні, знак оклику в кінці окличного речення)

— Здоровенькі й ви будьте, — відповів їжак і згорнувся клубочком. (кома і  тире при передачі прямої мови та слів автора)

— Як здоров’ячко?(в кінці питального речення знак питання)

крапка в кінці розповідного речення)

— А давно ми не бачилися, голубчику. Давай на радощах поцілуємось. (кома при звертанні, крапка в кінці розповідного речення)

— Не можу, — відповідає. — Я ще не вмивався. (тире, кома при передачі прямої мови та слів автора на письмі)

— А знаєш, — каже лисиця, — я тепер уже не їм м’яса, самі овочі.  (кома і тире при передачі прямої мови; у другому реченні кома при переліченні стоїть). Сьогодні цілий ранок з кроликами на капусті паслася. Та й наїлася ж!..(кома в кінці розповідного речення, знак оклику в кінці окличного речення)

— Та що ви кажете?! (знак  питання в кінці питального речення, знак оклику для підсилеення інтонації запитання). А я оце саме хотів вам сказати, що біля старої вільхи виводок тетеревенят пасеться.(кома в СПР реченні, крапка в кінці розповідного речення).

— Де це? — так і підскочила лисиця. (знак питання в кінці питального речення; тире для відокремлення прямої мови від слів автора)

— За струмочком праворуч. Та куди ж ви? (крапка  в кінці розповідного речення, знак питання в кінці питального)

— Побіжу, ніколи...(кома при переліченні, крапки свідчать про незваершеність фрази). І лисиці як не було. (крапка в кінці розповідного речення)

Розгорнувся їжак:

— Піди-но, побігай! Нас, голубонько, не обдуриш... ( двокрапка, тире при передачі слів автора і прямої мови, комами виділено звертання, крапки в кінці свідчать про незавершеність фрази).


у дужках пояснення розділових знаків.

4,6(9 оценок)
Ответ:
ирок511
ирок511
11.10.2020
" Роби все для країни"
Є багато різних професій.Одна з них Міністр Освіти.Він повинен бути працелюбним,чесним,вірним своїй країні,щоб усім серцем любив свій народ.Освіта має бути безкоштовною,цікавою.Потрібно поєднати навчання і відпочинок.
На уроці читання-читаючи,якийсь твір,можна погратися в рольові ігри,уявити себе актором.Урок природознавства-провестина природі чи піти на екскурсію.Для оздоровлення та відпочинку учнів побудував би басейни,створив ігрові кімнати,в коридорах поставив би дивани та акваріуми.Створив би такі умови,щоб кожна людина була впевнена у своєму майбутньому.
4,8(29 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ