М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sveronika00
sveronika00
10.02.2021 09:14 •  Українська мова

Потрібно розібрати речення: для доброго бджоляра немає поганого року.

👇
Ответ:
marina07102
marina07102
10.02.2021
Синтаксичний розбір речення дивіться нижче у файлі. 
Потрібно розібрати речення: для доброго бджоляра немає поганого року.
4,6(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
v777or777
v777or777
10.02.2021
Те, яку велику роль відіграє слово у житті, люди зрозуміли давно. Це знайшло своє відображення у фольклорі, українських прислів'ях і приказках. Дуже влучними висловами наш народ вміє охарактеризувати цілу гаму почуттів, що виникають у різних життєвих ситуаціях, від спілкування з тією чи іншою особою.

Народне прислів'я каже: «слова ласкаві, та думки лукаві». Навіть не потрібно надто напружувати уяву, щоб зрозуміти, що йдеться про хитру, улесливу людину, котра в очі говорить щось гарне, а справи робить погані. А про того, хто швидко орієнтується в обстановці, вміє дати чітку відповідь, сказано так: «слова не позичає» або «за словом до кишені не лізе».

Іноді ми говоримо щось зайве, а потім жалкуємо про це. Знайдемо в народній скарбничці відгук і на цей випадок. Існує багато прислів'їв з цього приводу: «слово не стріла, а глибше ранить», «слово не горобець, вилетить — не піймаєш».

Велика сила слова. В народі завжди поважали тих, у кого слова не розходяться з ділом, хто вміє дотримуватися даного слова. Народна мудрість вчить не кидати слів на вітер. Недаремно кажуть: «Давши слово — держись, а не давши — кріпись». Є й інша приказка: «краще не обіцяти, як слова не держати». А ще народна мудрість дає цінну пораду не розкидатися словами, бо по тому, як і що ми говоримо, інші люди судять про наш розум. Адже, справді, краще промовчати, коли немає що казати, бо слово — срібло, а мовчання — золото.
4,4(17 оценок)
Ответ:
sofjiasofa123456
sofjiasofa123456
10.02.2021

“Канікули в Простоквашино» Едуарда Успенського найулюбленіша моя книжка.

Головні  жителі села Простоквашино: пес Кулька, кіт Матроскин, сільський листоноша Печкин і Дядько Федір. Матроскин розсудливий кіт, не метушливий, а Кулька більше шибеник, який завжди і всюди поспішає. Головні герої прикольні і викликають посмішку своїми діями, вчинками, розмовами та і виглядають комічно.

Головні герої книжки  з почуттям гумору, завжди намагаються розвиватися в ногу з часом і це непогано у них виходить. Коли читаєш цю книгу відразу прокидається бажання переміститься в Простоквашино і стати одним з героїв.

Також дуже люблю мультфільм, знятий за мотивами цієї книги.

Ця книга дуже цікава, повчальна, добра. Вона навчає дружити, любити тварин, природу.

Я думаю, що кожна дитина зобов'язана її прочитати і знати історію веселого кота Матроскина, наївної Кульки і розсудливого дядька Федора.

4,5(3 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ