М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sssaaa4
sssaaa4
26.02.2020 22:38 •  Українська мова

Іть будь-ласка. де в цьому творі помилки? "бокове скло опущене; залітає вітер, обвиває чоло, груди; пливе і міняється світ. у середполлі верба - під нею вода і тьохкає соловейко; половіють жита, кукурудза викидає русяве волосся - пахне липень; бризне сонце - й заіскриться пилок; полями йде високовольтна; над землею важко звисають небезпечні дроти цивілізації. колеса намотують кілометри і на клубок душі намотується незаймана вранішня краса: спиваєш усе і розчиняєшся в усьому, що досяжне серцю й розуму. спідометр стрибає до ста - швидкість вселяється в очі, в руки на кермі, в підошви ніг - бентежно-лоскітно, а дорога пориває швидше, ще швидше, у надчасся в саму сутність світової краси. обрій усміхається іронією безмежжя, манить - і ти женеш; минаються тополі й сам минаєшся, та маєш щберегти це все. а зберегти красу не легко, а придбати - ще важче, а розруйнувати - як раз плюнути."

👇
Ответ:
morgo19
morgo19
26.02.2020
У цьому творі немає помилок, тільки " ; " заміни " , "
4,5(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Лесная мышь Небольшой зверек, внешне похожий на домовую мышь, но крупнее ее. Длина тела 7-11,5 см; хвост примерно равен длине тела. Уши большие. Задние лапы длинные. Окраска верха рыжая, брюхо белое, на груди между передними лапами желтое пятно. Распространена в европейской части России, в Средней Азии, на юге Западной Сибири. Лесная мышь живет на участках старого леса с преобладанием широколиственных деревьев, с хорошо развитым подлеском и обилием валежника. Активна она ночью. Убежищем ей служат норы под корнями деревьев, дупла, иногда расположенные высоко над землей. Питается лесная мышь семенами липы, лесными орехами, буковыми орешками, ест ягоды и даже насекомых. Осенью собирает запасы, чаще всего орехи и желуди, складывая их в дупла, под пни и в камеры нор. Лесные мыши отличаются высокой плодовитостью. Они приносят 2-3, а на юге в годы обильного урожая семян деревьев до 5 пометов, в каждом из которых бывает 5-6 детенышей. Мышата развиваются так быстро, что в возрасте 2,5-3 месяцев уже сами могут давать потомство. Лесные мыши наносят ущерб лесному хозяйству, уничтожая урожай семян деревьев и тем самым препятствуя возобновлению леса. Поедают они и молодые всходы деревьев. Особенно значителен вред от мышей в лесопитомниках и парках.
4,7(77 оценок)
Ответ:
Lena2345671
Lena2345671
26.02.2020

Людина є створінням природи, тому вони нерозривно пов"язані, вони складають єдине ціле. Але якщо природа може існувати (і існувала) без людини, то людина ні в якому сенсі не може існувати без природи. Людина завжди брала від природи те, що потрібно їй для існування: іжу, одяг, будівельні матеріали тощо. У наш час все змінилося, ми використовуємо більше синтетично створених матеріалів, а залишками від їх виробництва забруднюємо те, що залишилося від колишнього багатства природи. Світ рослин, тварин, світ чистого повітря все більше віддаляється від сучасної людини, а це означає, що людина втрачає колишню гармонію зв"язку з навколишнім середовищем. Вважаю, що нам треба насолоджуватися цією природною красою, поки ми ще маємо таку можливість. 

4,6(26 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ