М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
RamzesCake
RamzesCake
01.02.2021 17:10 •  Українська мова

1. до поданих іменників добери прикметники. квітка (яка? ) …, …, …. сонце (яке? ) …, …, … . 2. до поданих словосполучень добери протилежні за значенням і запиши. у прикметниках познач закінчення. зимовий ранок-… старі дерева-… 3. з поданого речення випиши сполучення іменників з прикметниками, визнач їхній рід і число. краще добра стежка, ніж поганий шлях. 4. пошир речення прикметниками. пішов … дощ. він обмив … листочки, напоїв… травичку. 17

👇
Ответ:
оллл11
оллл11
01.02.2021

Квітка пьянка

Сонце пекуче

2.зимовий ранок-літній вечір,закінчення ий,ій

Старі дерева-молоді пагони,закінчення і.

3.добра стежка-жін.рід,однина

Поганий шлях-чол.рід,однина.

4.Пішов осінній дощ.Він обмив спраглі листочки,напоїв травичку.

4,6(24 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mrfenics
mrfenics
01.02.2021
1.Різниця між складним і простим полягає у наступному
У простому реченні міститься одна граматична основа, виражена підметом і присудком або одним з цих членів. У складному реченні виділяють дві або декілька граматичних основ.Між частинами складного речення встановлюється безсполучникового, сочінітельная або підрядний зв'язок. У простому пов'язані не частини пропозиції, а його члени б зв'язку - узгодження, управління або примикання.За складом граматичної основи тільки просте речення може бути односкладних або двоскладного. У складних реченнях така класифікація відсутня.
4,4(22 оценок)
Ответ:
Настіяа
Настіяа
01.02.2021

"Intermezzo" Михайла Коцюбинського

"Мої дні течуть тепер серед степу, серед долини, налитої зеленим хлібом. Безконечні стежки, скриті, інтимні, наче для самих близьких, водять мене по нивах, а ниви котять та й котять зелені хвилі і хлюпають ними аж в краї неба. Я тепер маю окремий світ, він наче перлова скойка: стулились краями дві половини - одна зелена, друга блакитна - й замкнули у собі сонце, немов перлину. А я там ходжу і шукаю спокою. Йду. Невідступно за мною летить хмарка дрібненьких мушок. Можу подумать, що я планета, яка посувається разом із сателітами. Бачу, як синє небо надвоє розтяли чорні дихаючі крила ворони. І від того - синіше небо; чорніші крила. 
     На небі сонце - серед нив я. Більше нікого. Йду. Гладжу рукою соболину шерсть ячменів, шовк колосистої хвилі. Вітер набива мені вуха шматками згуків, покошланим шумом. Такий він гарячий, такий нетерплячий, що аж киплять від нього срібноволосі вівса. Йду далі - киплять. Тихо пливе блакитними річками льон. Так тихо, спокійно в зелених берегах, що хочеться сісти на човен й по А там ячмінь хилиться й тче... тче з тонких вусів зелений серпанок."

4,7(89 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ