Пароніми -- слова, досить близькі за звуковим складом і звучанням, але різні за значенням. Часто вони мають один корінь, а відрізняються лише суфіксом, префіксом, закінченням, наявністю чи відсутністю частки -ся. Порівняймо значення паронімів: Адрес. Адреса. Адрес -- письмове привітання на честь ювілею тощо. Адреса -- напис на конверті, бандеролі, поштовому переказі, місце проживання чи перебування особи або місце знаходження установи.
Виборний. Виборчий. Виборний вживається, коли йдеться про виборну посаду Виборчий -- пов'язаний з виборами, з місцем, де відбуваються вибори, з правовими нормами виборів. Н.: виборча кампанія, виборче право. Виключно.
Дипломат. Дипломант. Дипломник.
Дипломат -- посадова особа, яка займається дипломатичною діяльністю. Дипломант -- особа, відзначена почесним дипломом за видатні успіхи в якій-небудь галузі. Дипломник -- автор дипломної роботи, підготовленої в училищі, технікумі чи вузі. СИНОНІМИ В ДІЛОВОМУ МОВЛЕННІ Синоніми -- це слова відмінні одне від одного своїм звуковим складом, але близькі або тотожні за значенням. Наприклад: сміливий, відважний, хоробрий, безстрашний, героїчний. Синоніми поділяються на три основні групи: 1) лексичні синоніми, що відрізняються смислових відтінками (відомий -- видатний -- славетний -- знаменитий); 2) стилістичні синоніми -- це слова, що відрізняються стилістичним і емоційними забарвленням (говорити --мовити-- пророчити --верзти);
3) абсолютні синоніми -- зовсім не відрізняються значенням і в усякому контексті можуть вживатися без будь-якої відмінності (мовознавство -- лінгвістика; століття -- сторіччя) Запам'ятайте значення слів-синонімів, що часто вживаються в діловому мовленні:
Замісник. Заступник. Замісник -- посадова особа, яка тимчасово виконує чиїсь обов'язки, тобто заміщає відсутнього керівника. Заступник -- це офіційна назва посади. Квиток. Білет.
Квиток -- вживається у словосполученнях: театральний квиток, залізничний квиток, студентський квиток тощо. Білет -- кредитний, банківський, екзаменаційний. Омоніми -слова, які однакові за звучанням, написанням, але мають різне значення.(коса, ключ) Антоніми - слова з протилежним значенням ( чорний - білий)
Объяснение:
загори́ться→[загар'иц:а]
В слове «загори́ться»: слогов—4 (за-го-ри-ться), букв—10, звуков—8:
з→[з]:согласный, парный звонкий, парный твёрдыйа→[а]:гласныйг→[г]:согласный, парный звонкий, парный твёрдыйо→[а]:гласныйр→[р']:согласный, непарный звонкий, сонорный, парный мягкийи→[и]:гласныйт→[ц:]:согласный, непарный глухой, непарный твёрдыйь→—с→—я→[а]:гласныйВ слове «бага́ття»: слогов—3 (ба-га-ття), букв—7, звуков—7:
б→[б]:согласный, парный звонкий, парный твёрдыйа→[а]:гласный
г→[г]:согласный, парный звонкий, парный твёрдый
а→[а]:гласный
т→[т]:согласный, парный глухой, парный твёрдый
т→[т']:согласный, парный глухой, парный мягкийя→[а]:гласный
загори́ться→[загар'иц:а]
В слове «загори́ться»: слогов—4 (за-го-ри-ться), букв—10, звуков—8:
з→[з]:согласный, парный звонкий, парный твёрдыйа→[а]:гласный
г→[г]:согласный, парный звонкий, парный твёрдый
о→[а]:гласный
р→[р']:согласный, непарный звонкий, сонорный, парный мягкий
и→[и]:гласный
т→[ц:]:согласный, непарный глухой, непарный твёрдый
ь→—с→—
я→[а]:гласный