1.Складним реченням із різними видами зв’язку є речення
Б День сонячний і прозорий, і хочеться, щоб йому не було краю.
2.Складне речення із сурядним і підрядним зв’язком є речення (розділові знаки пропущено)
А Тримаючи в руках серпа, на якому вогко зблискувало сонце, мати ступала над галузиною струмка, і об її ноги билось волоття трави.
3.Складне речення з різними видами зв’язку є в рядку
Б Хвиля більшала, проте козаки були байдужі до неї: не первина їм в море ходити.
4. Складне речення із сурядним, підрядним і безсполучниковим зв’язком є в рядку
Б Уже травень засвітив свічки каштанів білі, і йде в квітках весна у рідному краю, я так його люблю, що передать не в силі в закоханих словах усю любов мою.
5. Складне речення із сурядним, підрядним і безсполучниковим зв’язком є в рядку
А Одного весняного ранку, коли під моїм вікном брунькував фіолетом бузок, на ранніх яблунях розпускався рожево-білий цвіт, я вийшов з хати на подвір'я і став як зачарований, - у саду дзвінко витьохкувала якась незнайома мені пташка.
6. Складне речення із безсполучниковим і підрядним зв’язком є в рядку
В Так це ім’я прилипло до Івана, пізніше письменник додав до нього прізвище Черемшина, яке взяв від назви річки Черемош.
Коло повітки на току два Кайдашеві сини (підмет) поправляли (присудок) поди під стіжки : жнива (підмет) кінчалась (присудок) і начиналась (присудок) возовиця (підмет)"
"Веселому меншому братові хотілось говорити (присудок) ; старший (підмет) знехотя кидав (присудок) йому по кілька слів"
"Карпо (підмет) прикинув (присудок) таке слівце,що батько (підмет) перестав стругати і почав прислухатись (перестав стругати, почав прислухатись - два присудка) "
"Хотів (присудок) він (підмет)прогнать (присудок) з-перед очей ту мрію, а мрія (підмет) все стояла (присудок) і манила (присудок) його. "
"Мотря (підмет) сердилась (присудок), що вийшло (присудок) не так, як вона (підмет) хотіла (присудок)
Всі речення з твору "Кайдашева сім'я"
Объяснение:
Кожна сучасна людина просто зобов’язана замислюватися про те, чим вона може бути корисна своїй державі. Сьогоднішній світ досить непростий, в ньому практично немає країн, в яких не було б проблем. Тому до з боку людини по відношенні до своєї країни ніколи не втрачає своєї актуальності. Втім, більшість країн сьогодні досить демократичні та не обтяжують своїх громадян надмірними обов’язками. У зв’язку з цим до від людини країні – це далеко не завжди обов’язок, іноді це просто милість і прихильність.
Говорячи про те, що можу зробити я, можна виділити мінімум того, що я можу зробити і максимум того, що я можу зробити. Чи буду я старатися на благо своєї батьківщини протягом усього свого життя, я зараз сказати не можу – життя таке, що прогнозувати таке наперед навряд чи раціонально. Втім, думаю, що на мінімум з можливої від мене до країна зможе розраховувати завжди. Я думаю, що по мінімуму я зможу бути корисним для своєї країни шляхом повної і неухильної сплати податкових платежів і відрахувань. Дивно, але в сучасному світі багато людей просто йдуть від цих виплати обов’язкових платежів, ніби не розуміючи, що таким чином ці люди роблять гірше тільки самим собі. Якщо людина не платить податки, країна не може розвиватися, покращувати інфраструктуру і покращувати життя кожного. Особисто я це прекрасно розумію, тому завжди буду готовий бути корисним шляхом сплати податків.