М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Temok04
Temok04
08.12.2020 06:41 •  Українська мова

Апостроф ставиться у всіх словах рядка: а) багр…янець, відсв…яткувати, пів…яблука, бур…ян, між…яр…я; б) тьм…яний, з…юрмитися, бур…яний, з…умовити, св…ято; в) з…єднання, рум…яна, надвечір…я, двох…ярусний, пів…ягоди; г) моркв…яний, без…ідейний, р…ятівний, духм…яний, рутв…яний; д) пор…ядок, лист…я, медв…яний, цв…ях, з…економити.

👇
Ответ:
zoga2003
zoga2003
08.12.2020
Правильна відповідь в
4,5(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
osolonskaya
osolonskaya
08.12.2020

Объяснение:

Префікс пре- пишемо для вираження найвищого ступеня ознаки в прикметниках і прислівниках. Приклад: Пречудовий, пречудово; пресильний, пресильно; пребагатий, пребагато.

Префікс при- пишемо переважно в дієсловах, що означають наближення, приєднання, частковість дії, результат дії тощо, та в похідних від них словах: прибі́гти, прибо́ркати, прибудува́ти, прива́бити, прикрути́ти, пришви́дшити; прибо́рканий, прибудо́ваний, прива́бливий, прикру́чений, пришви́дшення; в іменниках та прикметниках, утворених унаслідок поєднання іменників із прийменником при та суфіксом: при́гірок, при́ярок; прибере́жний, прикордо́нний; у прикметниках на означення неповноти ознаки: приста́ркуватий.

Префікс прі- вживаємо тільки в словах прі́звисько, прі́звище, прі́рва.

4,4(19 оценок)
Ответ:
LINALINA123456
LINALINA123456
08.12.2020
На сьомому небі від щастя. згідно космогонії давньогрецького вченого-энициклопедиста аристотеля небо ділиться на сім сфер. на них розташовуються різні небесні світила, зірки, сузір'я, планети. а під найдальшої сферою філософ, по суті, мав на увазі рай і вічне блаженство. саме туди потрапляють душі померлих. стан, близький до надлишку щастя, людина здатна випробувати і живцем, тоді і згадують це саме «сьоме небо».це вираз здійсненно і на землі. людина народжена для того, щоб приготувати себе для зустрічі і проживанню на небесах з ісусом. коли з ним зустрічаєшся на землі в молитві, то відчуваєш світ, спокій, умиротворення, невимовне щастя від спілкування з ним.
4,5(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ