Птахи є нашими меншими братами. Вони будять нас з ранку. Створюють гарний настрій і почуття відповідальності до світу. Вони є нашою поживою. Знищують шкідників. Та створюють гармонію та мир у житті!
1. Сполучники можна замінити іншими синонімічними сполучниками: а) таж — адже: Таж (адже) ми з тобою колись були товариші, б) теж — також: Русалка... зникає в тумані. Потерчата теж (також)зникають, в) тож — тому: Життя таке коротке - тож (тому) спішімо робити добро, г) якби — коли б: Якби (коли б) знав, де впав, то й соломки б підстелив, ґ) якщо — коли: Якщо (коли) надумаєш - заходь, д) щоб — аби: Не смійся з другого, щоб (аби) тобі не було того, е) проте — однак: Не радий хрін тертушці, а проте (однак) на кожній танцює, є) зате — але: Взимку холодно, зате (але) комарі не кусають, ж) притому — до того ж: За моїми відомостями, вони в саду і притому (до того ж) в найкращому настрої, з) причому — і то: Сто карбованців зашила йому мати в підкладку піджака, причому ( і то) зашила сировою ниткою. Однозвучні ж поєднання інших частин мови замінити сполучниками не можна.
Художній опис підсніжника Дивовижні квіти підсніжники Ще сніг навкруги, ще холодно і вогко, ще навіть не пахне весною. Але уранці з'являються ніжні білі квіти, і ти ро- зумієш: провесна. М'яко через галявини, rycTO ВСЯними підсніжниками, йде весна. Зелені вузькі листочки, гарні сильні й маленькі квіточки, що віщують тепло. Науковий опис підсніжника Багаторічна цибулинна рослина підсніжник належить до сімейства лі- лейних. Нараховує 20 видів. Більшість з них розквітають у зимовий час, до весняного рівнодення (21 березня в Північній півкулі), але деякі види цих квітів розквітають ранньою весною і пізно восени, усі представники роду мають квітки білого забарвлення. В Україні трапляється три види підсніжни- ка: підсніжник звичайний, підсніжник складчастий, підсніжник Ельвеза. Ко- ли бутон m доникника розкривається, спочатку розходяться три зовнішні до вті білі листочки, потім відкриваються три внутрішні, коротші. Усередині за- ховано шість тичинок і маточка. В Україні підсніжники занесені до Червоної книги, перебувають під охороною.
Вони є нашою поживою. Знищують шкідників. Та створюють гармонію та мир у житті!