Він щодня приходить до нас — рум'яний, теплий, запашний, незрівнянний. А ще має багато імен — бублик, булочка, батончик, рогалик, паляниця, калач, паска, пиріг... І все-таки хліб.
Якщо на столі немає хліба — на ньому чогось не вистачає. Найголовнішого. Бо хліб — то багатство, добробут. Люди ласкаво і шанобливо кажуть про нього: хліб — батечко, хліб — годувальник, хліб — усьому голова. Спрадавна народ наш понад усе цінував хліб, сіль, честь.
Хліб супроводжує нас усе життя — від народження до глибокої старості. У всіх народів він святий. Хліб берегли, на його честь складали гімни, хлібом зустрічали найдорожчих гостей. І щоб був у нас хліб, ми щодня повторюємо слова молитви і мовимо: "Отче наш, хліб наш насущний дай нам днесь". І цю молитву батьки заповідають нам, а ми — нашим дітям. Бо хліб безцінний. Ні робота, ні смерть, ні життя, ні весілля — нічого на світі не обходиться без хліба. Він сильніший за все, смачніший за все, він дорожчий за золото, насущний і святий хліб із нашого поля.
І щоб зорати поле, теж потрібен хліб. І щоб розбити ворога. Щоб перемогти і вистояти. Скрізь хліб, хліб, хліб. А без нього немає ні радості, ні свята, ні самого життя.
Людство знає жахливі роки без хліба, коли вимирали цілі села й міста, цілі місцевості й країни, так що жодній війні і жодній армії й не снилося таке спустошення.
Знати ціну хлібові, вміти його економити, бути бережливими і дбайливими господарями — це головні питання суспільства. Ось чому питання про хліб лишається у нас головним.
Объяснение: Можеш і свого добавить)
у саду були такі дерева: груші, яблуні, вишні та сливи.
кораблик, медведик та машинка - іграшки, що знаходилися в кімнаті.
у магазині продавалися такі речі: зошити, книжки, довідники та .
широкий, вигнутий, блискучий ніж врізався в грунт.
минали роки, віки, тисячоліття.
сонце росло, росло, падало і тихо спускалось додолу.
вона поклала в торбинку хліба та цибулі.
полювати на дрібних тварин злітаються хижі птахи: орли, яструби, сови.
плоскі вершини гір вкриті ковилою, житняком, шавлією та іншими трав'янистими рослинами.
у карпатах багато рідкісних рослин: тис ягідний, ялиця біла, рододендрон східно карпатський.
Давайте згадаємо, як виглядає наш міський пляж. Навесні його поприбирали комунальні служби, і там було доволі чисто. А потім прийшло літо... Хотілося б подивитися у вічі людям, що перетворили гарне місце, де було так приємно відпочивати, на смітник. Хотілося б спитати їх: невже вам так подобається сидіти серед сміття? І якщо так, може ви і не люди зовсім, а свині?
А які свині запаскудили ставочок у нашому парку? Раніше там плавали качки та лебіді, а тепер тільки пляшки плавають. Повсюди папірці, пластикові пакети та інше сміття. Гірко та огидно на це дивитися.
Шкода, що у таких людей-свиней обличчя не перетвоюються на свинячі рила. Так було б гарно іх відрізняти від нормальних людей. Залишив купу сміття після себе - хвіст виріс. Розбив скляну пляшанку, залишивши гострі уламки скла у траві - п'ятак прорізався. А так єдина надія - на людську совість. І, як життя свідчить, слабка...