М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Перепишiть речення пiдкреслiть вставнi слова. що вони виражають? 1)кажуть, мудрiсть приходить з роками 2)життя i смерть у роздумах людини, без сумнiву, поняття головнi 3)я мрiю про завтрашнэ, отже, icнyю 4) я не гiший за iнших, на щастя, i за iнших не кращий, на жаль 5) до словечка , до слов'ятка притулися, може, так хоч мови рiдноi навчишся

👇
Ответ:
xkhs1sjsiXjjs
xkhs1sjsiXjjs
11.11.2022
Кажуть - на джерело повідомлення
Без сумніву - упевненість
Отже - зв'язок думок
На щастя, на жаль - задоволення, незадоволення
Може - невпевненість
4,6(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
prostoliii
prostoliii
11.11.2022

Українські народні балади — найулюбленіший вид словесної творчості нашого народу. (Цей фольклорний жанр став активно поширюватися в Україні з почат­ку XIX століття. Уперше балади виникли й існували як пісні до танцю. Слово «балада» походить від грецького «рухатися». З часом словесний текст разом з ме­лодією відокремлювалися від танцю. Так балада стала одним із видів народних пісень, де зображувалися героїчні або незвичайні фантастичні події переважно трагічного характеру, через які відтворювались гострі переживання дійових осіб.) Тематика народних балад. (Тематика балад надзвичайно різноманітна: тут роз­кривається і поетичний світогляд нашого народу, і його міфологічні уявлення, світ його безмежної фантазії та розуміння природи. Є чимало балад, де зма­льовуються взаємини між братами й сестрами, батьками та дітьми. Одними з надзвичайно цікавих є балади на історичні теми, у яких розповідається про ге­роїчну й водночас трагічну історію нашого народу.)

источник: Українські народні балади - один із цінних здобутків культури нашого народу - Твори | ЗНО

4,7(81 оценок)
Ответ:
Элис6666666666
Элис6666666666
11.11.2022

Мільйони людей у всьому світі проводять свою відпустку, подорожуючи. Вони подорожують, щоб побачити інші країни і континенти, сучасні міста і руїни стародавніх міст, вони подорожують, щоб насолодитися живописними місцями, або просто для зміни обставин. Завжди цікаво відкрити щось нове, побачити інший б життя, зустріти різних людей, спробувати різну їжу, послухати різні музичні ритми і зробити багато фотографій.

Тим, хто живе за містом, подобається їздити у велике місто і проводити свій час, відвідуючи музеї і художні галереї, роздивляючись вітрини крамниць і обідати в екзотичних ресторанах. Міські мешканці зазвичай люблять тихий відпочинок в селі, або в горах, чи біля моря, гуляючи, купаючись і загоряючи на сонці.

Більшість мандрівників і відпочиваючих беруть з собою фотоапарат або відеокамеру і знімають все, що цікавить їх — визначні пам'ятки міста, старі церкви і замки, види гір, озер, долин, рівнин, водопадів, лісів, різні види дерев, квітів і рослин, тварин і птахів.

Пізніше, можливо декілька років опісля, фотографії та саморобні фільми нагадають їм про щасливий час, який вони проводили колись.

Люди подорожують поїздом, літаком, на кораблі і на машині. У всіх в подорожі є свої переваги і недоліки. І люди вибирають вид транспорту згідно своїм планам і меті подорожі.

Якщо ми любимо подорожувати, ми побачимо і дізнаємося багато такого, що ми ніколи не зможемо побачити або дізнатися удома, хоча можна прочитати про це в книгах і газетах і подивитися по телебаченню. Кращий б вивчати географію — це подорожувати, а кращий б дізнатися і зрозуміти людей — це познайомитися з ними в їх власних будинках.

4,8(92 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ