М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Розповідь про синичку щоб в тексті були синоніми метушливі пташки,пернаті друзі,охоронці садів

👇
Ответ:
elitael
elitael
27.05.2020
Взимку, біля людських домівок можна побачити невеликих красивих метушливих пташок, які прилітають сюди в пошуках їжи. Це - синиці. Синиці живуть в Україні цілий рік, хоча дехто думає, що вони прилітають до нас тільки зимою. Весною і влітку вони живуть в лісах, а взимку прилітають до людського житла, де дбайливі люди майструють для цих пташок годівничкі.
4,6(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
red011
red011
27.05.2020
Максим Рильський "Шлях":у вірші поет описує шлях,також запитує себе "Чи дійду ж до кінця його чесний і чистий, чи в знемозі впаду,притулюсь до землі... Чи дійду до мети?"Рильський передає читачеві свої переживання та вагання.Він не впевнений що дойде до кінця і що знайде вірних друзів.
Максим Рильський "На відкриття музею Шевченка":ідея:возвеличення Шевченка.Мені сподобався вірш М.Рильського "На відкриття музею Шевченка",бо у ньому поет описує те як Шевченко мріяв мати малесеньку хатинку над Дніпром.Рильський у останніх рядках вірша розказує щиру правду.
Євген Гуцало "Сім'я дикої качки":Головними героями твору є Юрко-міський хлопчик та Тося.Заради хвастощів та розваги Юрко забрав диких каченят тим самим жорстоко скривдивши качку.Також він не дуже переймався станом каченят,і цим втратив повагу і довіру Тосі та сільських хлопчаків.Юрко усвідомив що вчинив погано,але нажаль уже було пізно:ні качки з ивими каченятами не бачив він на ставку,а Тося навіть попрощатися не прийшла.
4,8(73 оценок)
Ответ:
Mariya050
Mariya050
27.05.2020
1. Яблуньку — Що? Іменник. Загальна назва. Назва неістоти. Жіночий рід. Однина. Зв'язане зі словом «посадив» — посадив (що?) яблуньку. Другорядний член речення, додаток.
2. Верхівку — Що? Іменник. Загальна назва. Назва неістоти. Жіночій рід. Однина. Зв'язане зі словом «зрізав» — зрізав (що?) верхівку. Другорядний член речення, додаток.
3. Стовбурець — Що? Іменник. Загальна назва. Назва неістоти. Чоловічий рід. Однина. Зв'язане зі словом «розклав» — розклав (що?) стовбурець. Другорядний член речення, додаток.
4. Пагінець — Що? Іменник. Загальна назва. Назва неістоти. Чоловічий рід. Однина. Зв'язане зі словом «увіткнув» — увіткнув (що?) пагінець. Другорядний член речення, додаток.
4,8(57 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ