М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Maryyy100
Maryyy100
14.06.2021 02:05 •  Українська мова

Залишу я синові у спадок батьківське терпіння і хоробрість, щоб збагнув із вдячністю нащадок, як життя плекалося і добрість. зробіть повний синтаксичний розбір (підкресліть члени речення ,надпишіть над кожним словом частину мови,дайте характеристику всій конструкції і компонентам як простим реченням

👇
Ответ:
qwerty1352
qwerty1352
14.06.2021
Залишу я синові у спадок батьківське терпіння і хоробрість, щоб збагнув із вдячністю нащадок, як життя плекалося і добрість.
Речення розповідне,неокличне,складне:
1 частина  - поширена,двоскладна;
Я - підмет;
Залишу  - присудок;
синові - додаток;
у спадок - обставина;
терпіння - додаток;
батьківське - означення;
хоробрість - додаток;
2 частина - поширена двоскладна;
збагнув - присудок;
нащадок - підмет;
із вдячністю - обставина;
3 частина  - двоскладна ,непоширена;
життя - підмет;
добрість - підмет;
плекалося - присудок;
4,4(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
polinasparrow
polinasparrow
14.06.2021

  Твір розповідного характеру "Я люблю читати":

   Читання - моя улюблена справа. Я дуже люблю читати фантастику, історичні твори, детективи. Щоразу, коли я беру у бібліотеці нову книгу, я огортаю її у обкладинку. Так я бережу її від різноманітних неприємних ситуацій.

   Щоразу я роблю чай, сідаю у зручне крісло під лампою та починаю читати. Я читаю повільно, вдумливо. Здається, що весь світ зникає. Залишаюсь тільки я, герої та вигаданий автором світ. Читати дуже корисно. Це розвиває мене як особистість, навчає, надихає та надає життєвий досвід.

4,5(49 оценок)
Ответ:
prostochel4
prostochel4
14.06.2021
Як тільки з полів зійде сніг, на них починаються весняні роботи. У народі говорять: весняний день рік годує. Треба встигнути за короткий час, поки не пересохне ґрунт, посіяти насіння хлібних та овочевих рослин, посадити картоплю. Наприкінці весни, у теплі травневих днів, висаджують розсаду перцю, помідорів, капусти. А скільки клопотів завдають городникам бур’яни! Чи доводилося вам прополювати грядки? Які ви знаєте бур’яни? (Пирій, осот, берізка, щириця, лобода, волошка, кульбаба)
Вони діють, як справжні загарбники: захоплюють чужу територію, першими висмоктують вологу і їжу з ґрунту, швидше виростають і затуляють овочевим рослинам сонце.
Якщо людина не до бур’яни здатні зовсім знищити культурні рослини. Бур’яни виполюють сапою, культиватором або з літаків розпилюють над ланами спеціальні речовини (гербіциди), від яких бур’яни гинуть.
Добре допомагають хліборобам народні прикмети. За ними визначають час проведення польових робіт. З’явилися підсніжники пора орати. Зацвіла осика — сій моркву, черемха — висаджуй картоплю. Розпустилося листя на березі — час сіяти овес, підросла трава — час гречки, зацвіла біла акація — висаджуй розсаду помідорів.
У садах дерева і кущі обприскують отруйними речовинами, які вбивають шкідливих комах. Так само, як восени, нижню частину стовбура плодових дерев білять вапном.
Навесні в садах займаються посадкою плодових дерев і кущів. На вулицях міст, селищ і сіл підрізають дерева і висаджують нові рослини. У парках і скверах висаджують декоративні квіти.
4,5(75 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ