М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

6повчальних речень з дієсловом терміново

👇
Ответ:
rusnazasly
rusnazasly
28.08.2020
Спочатку думай, а потiм говори. Бережи одяг поки новий, а здоров'я - поки молодий. Тримай язика за зубами. Вiк живи - вiк учись. Життя прожити - не поле перейти. Люби життя, бо воно одне у тебе.
4,6(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SherriBlendi
SherriBlendi
28.08.2020

ответ:З тире: Книга - джерело знань.  Найбільша радість - спілкування з друзями. Осика, вільха, береза - всі дерева ще голі. Життя прожити - не поле перейти. Київ - столиця України.

З комою:  Що, братику, посієш, те й пожнеш.Ех, не життя було — а рай!Вже почалось, мабуть, майбутнє.Кругом поле, як те море широке, синіє.Монастир скидався на грізного лицаря, вбраного в казковий, зачарований панцир.

З двокрапкою:   За вікном гаємо ознаки осені: жовте листя, сіре небо, затяжний дощ.Він міг намалювати все, що завгодно: людську фігуру, тварин, дерева, будівлі .На столі лежало  шкільне приладдя: зошити, підручники, аркуші паперу і олівці. Я насолоджуюсь всім, що мене оточує: ясною погодою, веселим щебетом пташок, лагідним поривом вітру. Я побував у багатьох великих містах України: Києві, Харкові, Одесі.

Объяснение:

4,8(82 оценок)
Ответ:
maximstrekalovs
maximstrekalovs
28.08.2020

З давніх давен наших пращурів годувала земля. Тому люди завжди ставитися з повагою до землі-годувальниці, любили її. Багато українських традицій і свят тісно пов'язано з землею та роботою на землі. Це - частина нашої культури, нашої спадщини. Оранка, посівна, жнива з прадавніх часів йдуть одно за іншим у вічномі колі, якому немає кінця.  

Труд на землі завжди був дуже тяжким, але почесним. Саме труд хліборобів усіх годував, і якщо не родив хліб, починалося лихо. Тому у народній пам'яті праця на землі завжди сприймалася як вкрай важлива. 

Навіть тепер, коли на село прийшла сучасна техніка, земля - не просто засіб виробництва. Якщо не любити землю, ставитися до неї суто утилітарно, то вона може перестати родити. Щоб земля добре родила, її треба любити і піклуватися про неї, як це робили наші пращури. Тим, для кого вона  залишається годувальницею, земля неодмінно віддячить добрим врожаєм. 

4,6(27 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ