Апельсин, бензин, бетон, декада, делегат, демократія, керівник, легалізація, легітимний, математика, медаль, педагог, педикюр, рекетир, тепер, тремтіти, феномен; директор, диригент, кишеня, лимон, минулий, пиріг, шинель і т. д. Написання таких слів треба перевіряти за орфографічним словником.
1. г, 2. в, 3. а, 4. а, 5. б, 6. в, 7. в, 8. а, 9. д, 10. в, 11. д, 12. підніматися по східцях пливти за течією, з нагоди (через що, завдяки чому), вечорами, викликати у справах, підручник з хімії, великий за об'ємом, старший за віком, відіслати поштою (по пошті), сповістити телефоном (по телефону), нудьгувати за дітьми, з ініціативи, згідно з наказом, зустрінемося о вісімнадцятій сорок п'ять (за п'ятнадцять хвилин до сьомої), о дев'ятый годины, на захист, у ты часи, писати українською, знущатися з нього, під час виконання службових обов'язків, за умови, йди до мене, з березня по червень, папка для паперів (слово привильно і в укр. мові, і в рос мові пишеться и або и(рос)
Багато людей сприймають всі свята з точки зору власного вільного часу, зайвого вихідного дня і можливості розслабитися в компанії друзів. З одного боку, бажання відпочивати є для людини природним і нормальним. З іншого боку, свята встановлюються не просто так, іноді вони мають велике духовне, моральне та етичне значення для людини. Думається, що одним з таких свят є Різдво. Ні для кого не секрет, що Різдво символізує народження Христа. Христос в свою чергу є релігійним персонажем. Саме з цієї причини я можу зіставити значення цього свята зі значенням релігії в житті людини. Думаю, що саме таке зіставлення буде найбільш правильним.