Який художній прийом використано у строфі? чи не той то хміль, що коло тичин в'ється? чи не той то хмельницький, що з ляхами б'ється? антитеза паралелізм анафора чи епітет?
Добрый день! Давайте разберем синтаксическую структуру предложений.
1. Село купається в теплі,сонці, мідному передзвоні та веселому співі веснянок.
Разделим предложение на составные части:
- Основа предложения: Село купається
- Главные (предикативные) члены предложения: в теплі, сонці, мідному передзвоні та веселому співі веснянок.
- Предлог "в" указывает на внутреннее место нахождения. Таким образом, все следующие слова выражают, в чем село купается: в тепле, солнце, медном передзвоне и веселом пении весенних птиц.
2. І весна й осінь і зима й літо - всі пори року гарні по-своєму.
Разделим предложение на составные части:
- Основа предложения: всі пори року гарні
- Главные (предикативные) члены предложения: І весна й осінь і зима й літо по-своєму.
- Союз "І" указывает на перечисление, и говорит о том, что все поры года (весна, осень, зима и лето) прекрасны каждая по-своему.
Надеюсь, я смогла дать понятное объяснение синтаксической структуры данных предложений. Если есть еще вопросы, пожалуйста, не стесняйтесь задавать! Я всегда готова помочь.
Писанкарство - це виготовлення писанок, традиційних розписаних яєць на Великдень. Писанки - це більше ніж розмальовані яйця, це - вид народного мистецтва. Мистецтво писанкарства, тобто розфарбовування яєць, тепер переживає розквіт в Україні. Опанувати мистецтво писанкарства тепер бажають багато молодих юнаков тв дівчат, і майстри-писанкарі залюбки проводять майстер-класи, передаючи свій досвід молоді. І не дивно: адже писанка - дуже гарний подарунок на Великдень. Робота це дуже кропітка, але як же гарно відчувати, що утвоїх руках звичайнісіньке яйце перетворюється на витвір мистецтва!