М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Milanusia
Milanusia
11.01.2022 21:54 •  Українська мова

Написати міні-твір (7-10 речень) на одну з тем: "вдома й рідні стіни ","мій дім-моя фортеця",використовуючи прості та складні речення.

👇
Ответ:
nastasiia1989
nastasiia1989
11.01.2022
«Мій дім-моя фортеця»
Мій дім-моя фортеця звичайна народна мудрість,але про що ж вона говорить?А говорить вона про те ,що рідну,батьківську хату потрібно не забувати ,а берегти та цінувати.Хоч би якими гарними не були будинки у місті та батьківська хата найважливіше для людини місце , тому що вона тут народилася та провела все своє дитинство.«Цінуй батька й матір свою» одна з заповідей божих.Адже батьки тебе ніколи не забувають і ти їх не забувай та цінуй.
Тому що ти навік у їхніх серцях так,що не цурайся свого батька та матері своєї.Яким би ти не був вони тебе завжди пам*ятатимуть та любитимуть.
4,4(18 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
apdemyanovozaif8
apdemyanovozaif8
11.01.2022

у справі за конституційним поданням Верховного Суду щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень постанови Кабінету Міністрів України „Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів“, положень частин першої, третьої статті 29 Закону України „Про Державний бюджет України на 2020 рік“, абзацу дев’ятого пункту 2 розділу II „Прикінцеві положення“ Закону України «Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2020 рік“»

Объяснение:

4,4(70 оценок)
Ответ:
Рабка
Рабка
11.01.2022

Объяснение:

Патріотмчні мотиви в поэзіі Т.Г. Шевченка

Справді, треба було мати дар Божий, щоб так глобально пророкувати долю свого народу. Шевченко промовляэ до нас, кличе до активного життя. Його по праву можна називати Новим завітом української нації. Найголовніше значення слів Шевченка полягають в тому, що поет не даэ своэму народові зламатисяті не даэ щаснути духовно.Він кличе нас гадати свою історію, часи волі, послідовно відстоювати ідею державної самостійності України. Поезіі Тараса пронизані вірою в незанищенність людини, вірою в те, що людина ніколи не змириться з безправством, рабство ніколи не стане для неї нормою існування

4,6(29 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ