М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Потребує редагування а.вибачте мені за необдуманий вчинок. б. подорожні зупинилися і довго милувалися з краєвиду. в. настав час опановувати нові знання. г.оволодіти увагою глядачів було не складно.

👇
Ответ:
kseniyarigil
kseniyarigil
12.07.2022
А. Вибачте мій необдуманий вчинок.
Б. Подорожні зупинилися і довго милувалися краєвидом.
В. Настав час опановувати нові знання.
Г. Привернути увагу глядачів було не складно
4,6(81 оценок)
Ответ:
AlinaAok
AlinaAok
12.07.2022
A: Вибачте мене за необдуманий вчинок.
Б: Подорожні зупинилися і довго милувалися краєвидом.
В: Настав час опанувати нові знання.
Г: Оволодіти увагою глядачів не було складною
4,5(87 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vlad5682
Vlad5682
12.07.2022
Доля народу - це доля кожного з нас, і залежить вона виключно від нас. від наших вчинків, думок, поведінки. ми не маємо права бути байдужими, і повинні робити все для того, щоб доля нашого народу була якомога щасливішою та світлішою. що ж потрібно робити для цього? ? ну найперше - змінити себе : відкинути егоїзм, байдужість, черствість, і тоді будуть зміни. україна починається з нас. ми повинні бути свідомими громаданинами своєї держави, не стояти осторонь її проблем, брати активну участь у подіях, від яких залежить її доля. думка "я не піду на вибори, мій голос ітак нічого не вирішить" повинна бути забутою раз і назавжди, і більше ніколи не звучати навіть у власних думках. наша щира любов до свого народу і є запорукою його щасливою долі. дуже шкода, що не всі це розуміють.
4,6(38 оценок)
Ответ:
nastyakholod92
nastyakholod92
12.07.2022
Читання в наш час не дуже популярне. Я вважаю, що це не правильно і засуджую людей які не намагаються навіть відкрити для себе цей літературний скарбник. Кожна книжка вдосконалює людини.  Читаючи в першу чергу ми розвиваємо свою уяву і розширюємо свій світогляд. Книжки дають більш широке уявення про світ, ніж телебачення або інтернет. Кожна книжка - це справжня скарбничка порад, тому що на прикладі героїв твору ми вчимося не допускати багатьох помилок у повсякденному житті.Отже, кожен хто читає, вже в певній мірі, людина розуміюча цей багатогранний світ. 
можеш взять чтото из етого
4,6(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ