Педагогічна діяльність — об'єкт дослідження різних галузей педагогічної науки. Дидактика вивчає загальні закономірності навчання як складової педагогічної діяльності. Методика розробляє ефективні способи викладання конкретних предметів. Теорія виховання визначає принципи й закономірності виховного впливу вчителя на учня.
1 Сухомлинський В. О. Серце віддаю дітям. Передмова // Вибр. тв.: В 5 т. — К.,
1977. - Т. 3. - С. 7.
2 Педагогическая энциклопедия. — М., 1968. — Т. 4. — С 440.
3 Україна в цифрах у 2002 році: Короткий статистичний довідник. — К., 2003. —
С 217-218.
4 Інформаційний збірник Міністерства освіти і науки України. — К., 2003. —
№ 20. - С. 3.
15
ответ: У кожного в житті є компанія друзів чи знайомих з якими гроно проводити час .
Особисто для мене компанія друзів , не є головним у житті . (хоч я і маю свою компанію друзів з якими можу піти погуляти , подивитися кіно в кінотеатрі та багато іншого ) вважаю , що краше мати одного друга який завжди підтримає тебе в скрутну хвилину , ніж велику компанію тих , з ким лише можна "погуляти" . Ще я думаю шо все ж таки є компанії тих людей які тебе підтримують , гарно товаришують між собою та кожен ніколи не кине свого друга з компанії(але таких компаній дуже мало).
Отже кожен сам вирішує мати велику компанію друзів чи одного справжнього друга чи подругу .
Объяснение:
Короче не знаю ,то - не то ( я написала моё мнение по этой теме )
незважаючи на те, що гроші в усі часи були лише засобом обміну, їх наявність, відсутність та кількість були для людини чи не найголовнішими в житті. можна сказати впевнено, що ця важливість лише зростає з роками.
при цьому людське щастя все ще залишається таким, яке досить складно досягнути. люди, які мають багато грошей, далеко не завжди є найщасливішими. все це дозволяє сказати, що існує щось, що за гроші купити не можна.
у деяких випадках за гроші не можна купити найголовнішого – життя. нерідко доводиться чути про смерті відомих і дуже багатих людей. їхні величезні статки не змогли подарувати їм вічного життя, оскільки існування будь-якої людини на землі коли-небудь закінчується. гроші можуть дозволити продовжити життя, вилікуватися від якихось хвороб, але вже ніяк не зробити життя нескінченним. але, навіть маючи їх, деякі багаті люди не позбавлені страждань, пов’язаних з різними хворобами, адже розвиток медицини і пізнання людського тіла не можна назвати найрозвиненішою галуззю людської діяльності.
як мені здається, сімейне щастя теж не можна придбати за гроші.
які б ми не були багаті, проблеми і нещастя може бути в кожного, не зважаючи на статки.