М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Перевірні слова до слова солодка,галушка,ліжко загадка,обовязки,ніжки,дітки,гребти,ріжки,кізка,

👇
Ответ:
крабик0507059
крабик0507059
19.12.2021
Солодка-солодити, Ліжко-лежати,загадка-загадувати, обов*язки-обов*язувати, ніжки-ніжок. дітки-дитинство, гребти-гребля. ріжки-ріжок, кізка-коза  решта.. незнаю
4,6(60 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lerka160
lerka160
19.12.2021

Відповідь:

На яких би позиціях ми не стояли, матеріалістичних чи християнських, тварини мусять бути принесені в жертву лікарським експериментам заради порятунку людей.

Якщо Ви живете за словом Божим, аргументом буде те, що людину Господь творив наостанок, надаючи їй ознак образу і подоби своєї. З цього випливає, що все, зроблене раніше, задумувалося для блага Адама та його нащадків: "...хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим".

Якщо ж Ви затятий матеріаліст, то на користь випробування ліків на тваринах свідчитиме теорія еволюції і боротьби за виживання. Задля порятунку людини як біологічного виду необхідно вдаватися до експериментів на інших видах фауни.

Підсумовуючи, зазначу, що, вдаючись до такого жертовного порятунку людства, вчені повинні усвідомлювати відповідальність і доконечність цього кроку.

Пояснення:

4,4(41 оценок)
Ответ:
erra1337
erra1337
19.12.2021

Надзвичайна(прикметник) мова(іменник) наша(займенник) є(прийменник) таємницею(іменник). У(прийменник) ній(займенник) усі(займенник) тони(іменник) й(сполучник) відтінки(іменник), усі(займенник) переходи(іменник) звуків(іменник) від(прийменник) твердих(прикметник) до(прийменник) найніжніших(прикметник)... Дивуєшся(дієслово) дорогоцінності(іменник) мови(іменник) нашої(займенник): у(прийменник) ній(займенник) що(іменник) не(частка) звук(іменник), то(прийменник) подарунок(іменник), усе(займенник) крупне(прикметник), зернисте(прикметник), як(прислівник) самі(займенник) перли(іменник).

Объяснение:

4,4(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ