За созвучність 2 за те що я виріс на цій мові 3 за красивую речь 4 за красивые песни на этом языке 5 за неповторимость ( вот извеняюсь если что не так)
Учень з поганою оцінкою: Як я міг отримати погану відмітку? Я вчився на відмінно! Учень з хорошою оцінкою: Дивно, я отримав високий бал. Як ти відповів на останнє питання?(Звертається до учня з поганою оцінкою) Учень з поганою оцінкою: Я не написав його,воно було надто важке.. Учень з хорошою оцінкою: Справді? А мені воно важким не здалося... Учень з поганою оцінкою: Я не пам'ятаю, щоб ми проходили цю тему. Учень з хорошою оцінкою: Можливо, це тому, що тебе не було, коли ми вивчали її? Учень з поганою оцінкою: Точно, треба попросити вчителя, щоб пояснив мені цю тему і я переписав контрольну після уроків. Учень з хорошою оцінкою: Думаю це хороша ідея.
1. Словосполучення використовується для називання предметів, їхніх ознак, дій. Наприклад: вишивали хустину, дівоча хустка. 2. Словосполучення складається щонайменше з двох слів (самостійних частин мови). Наприклад: вишивали шовком, купив ту хустину. 3. У словосполученні є головне слово і залежне слово. Від головного до залежного ставиться питання. Наприклад: 1. Словосполучення використовується для називання предметів, їхніх ознак, дій. Наприклад: вишивали хустину, дівоча хустка. 2. Словосполучення складається щонайменше з двох слів (самостійних частин мови). Наприклад: вишивали шовком, купив ту хустину. 3. У словосполученні є головне слово і залежне слово. Від головного до залежного ставиться питання.
2.за пунктуацію.
3.різноманітний.
3.рідну мову.
4.спрощений кириличний шрифт.
5.Лексика