М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
shkolar345
shkolar345
08.08.2020 15:11 •  Українська мова

Підметом є виділений іменник у реченні а хочеш, розповім я (казку) гір? б у (хвилях) ночі десь грім гуркоче. в у грушах своїх загрузає (осінь). г кришталеві (джерела) до весни укрила крига

👇
Ответ:
balatzkymaxp0a4t7
balatzkymaxp0a4t7
08.08.2020
А) Хочеш, розповім я (казку) гір?
б) У (хвилях) ночі десь грім гуркоче.
в) У грушах своїх загрузає (осінь).
г) Кришталеві (джерела) до весни укрила крига.
Підмети виділено. Правильна відповідь в).
4,5(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
NameXD
NameXD
08.08.2020

Цей твір можна переробити на твою тему. Почитай. 

«Людина – найвеличніша з усіх істот. Людина – найнещадніша з усіх істот. Людина – найпідліша з усіх істот…» (І. Багряний)

         Я підтримую думку автора. Дійсно, людина – це найцікавіша й найзагадковіша істота на планеті. Вона може бути доброю і водночас поганою, щирою і підступною, життєрадісною і мстивою.

Упродовж всього життя людина виявляє себе з різних сторін. На роботі вона сувора та принципова, у сім*ї лагідна та добра, з друзями весела та доброзичлива… Життя змушує підлаштовуватись до різних умов і життєвих обставин. З одного боку, це добре, адже людина вміє де треба показати  характер, а де не треба – промовчати. Але з іншого... Іноді люди настільки часто міняють свою поведінку, що забувають якими вони є насправді. Та і оточуючим складно зрозуміти справжню сутність такої людини.

         Яскравим прикладом є одна з героїнь твору Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім*я» Маруся Кайдашиха. До незнайомих людей ставилася зверхньо, з панами була доброю й лагідною, а з невістками суворою та злою. Вона швидко могла змінити своє ставлення до людини, якщо б побачила, що дружба з тією особою може бути вигідною для неї. Це видно у звертаннях до Мотрі: «моє золото», «серце», «дитя моє», а згодом: «Це не Мотря, а бендерська чума»… Така людина неоднорідна, і в будь-який момент може підставити іншого заради своєї шкури.

         Людина – це не книга,яку можна прочитати чи вивчити. Багато психологів намагались і зараз намагаються дослідити нашу поведінку. Утім, я думаю, це неможливо. Люди – найнепередбачуваніші створіння на Землі. Наші вчинки іноді ніяк не можна пояснити чи виправдати. Прикладом цього може слугувати герой твору Миколи Хвильового «Я (Романтика)». Хіба можна було передбачити,що він, котрий так натхненно звеличував  образ своєї матері, безпощадно вб*є її? Як можна виправдати цей вчинок? Після цього він ніколи не стане щасливим. Сліпа віра в абстрактну ідею перетворила його на монстра тоталітарного режиму. І хоча, з самого початку герой твору розуміє,що своїми ж руками заганяє себе у глухий кут, він не зупиняється у руйнуванні доль людей,зокрема і своєї власної.

         Можливості людей безмежні. Протягом всього існування, ми повністю змінити життя на планеті, фактично змусили її працювати на нас. Людина винайшла ліки, машини, електрику, Інтернет… Ті речі, без яких ми зараз не уявляємо свого життя, ніколи б не з*явились на світ, якби не було б тих геніїв, завдяки яким ми маємо все це добро. Але вже неодноразово психологами було доведено, що будь-яка людина має достатні задатки, тільки необхідно проявити їх.

         Отже, люди – це найзагадковіші та найцікавіші істоти на Землі. У їхніх руках знаходиться увесь світ, та тільки від них залежить як вони це використають.

                                                                           К.Медовник

4,5(10 оценок)
Ответ:
КИСА010
КИСА010
08.08.2020

Відповідь:

1. Одне знаємо: Павло Загребельний - людина дивовижної працездатності... (В. Земляк.) 2. Над білим полем - біле небо, в гнізді сорочім сніг лежить. (М. Вінграновський.) 3. Листя з верб на воду опадає - весь Дніпро від того світиться.  (М. Сингаївський.) 4. Менше говори - більше почуєш. (Нар. творчість.)5. Трава залишає корені - людина нащадків.  (Нар. творчість.) 6. Радіє колесо на хаті: лелеченята сплять у нім. (М. Вінграновський.)7. Лиш трутень звик солодкі

жерти соти - бджола ж для меду й серце віддала. 8. Хай пісня буде щира і неложна, хай чиста правда з неї устає. (П. Тичина.) 9. Я чув: струмок у далині дзюркоче. (С. Будний.)​

Пояснення:

4,8(70 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ