М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Установіть відповідність між видом речення та прикладом. вид речення: 1) складносурядне 2) складнопідрядне 3) безсполучникове 4) складне з різними зв'язку приклад: а) оце і є той випадок єдиний, коли найбільша мужність - утекти. б) а здавалось, один тільки крок - і обнімуться стомлені долі. в) земля вдихне глибинно і жагучо на вишняках настояний озон. г) чекаю дня, коли тобі скажу: оця строфа, нарешті, досконала. д) я знаю: ти чекаєш теж, тривожно вгадуєш і любиш.

👇
Ответ:
FleachBeast
FleachBeast
26.06.2022
1) складносурядне Б) А здавалось, один тільки крок - і обнімуться стомлені долі.
2) складнопідрядне А) Оце і є той випадок єдиний, коли найбільша мужність - утекти.
3) безсполучникове Д) Я знаю: ти чекаєш теж, тривожно вгадуєш і любиш.
4) складне з різними видами зв'язку Г) Чекаю дня, коли тобі скажу: оця строфа, нарешті, досконала.
4,4(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
51201826
51201826
26.06.2022
5. Особлива форма дієслова, що виражає ознаку за дією або станом, і поєднує у собі граматичні особливості дієслова і прикметника 6. Що означає діеслово. 8. Її визначають за закінченням дієслова в третій особі множини 10. Буває дійсний, умовний, наказовий По вертикали 1. Дієслова можуть вживатися у минулому, теперішньому чи часі. 2. Дієслово- це частина мови, яка означає дію або стан предмета і відповідає на питання що робити?що? 3. Особлива незмінювана форма дієслова, що називає додаткову дію або стан і відповідає на питання що роблячи? що зробивши? 4. які функції реченні дієслово найчастіше виконує у реченні. 5. Зміна дієслів за особами, часами і числами називається 7. У реченні прикметник найчастіше виступає як. 9. Розділ граматики в якому вивчаються явища, що характеризують граматичну природу слова як граматичної одиниці мови
4,4(9 оценок)
Ответ:
ymnik3345
ymnik3345
26.06.2022
Я цілком згодна з тим, що в наш час новітніх інформаціоних технологій, люди зовсім забули, що таке добре ім'я.Зараз можно не турбуватися про те, що кажеш, адже ніхто може навіть і не знати твого справжнього імені.Пиши, що забажаєш.Нецензура, помилки, нечесні вчинки- усе це з'явилося з появою сучасних гаджетів.Я не розумію таких людей.Можна подумати, що у людей зовсім немає совісті, коли вони продають не якісний товар і обманюють людей.Коли вони ненормативною лексикою розмовляють з людиною, яку навіть не бачили в житті, здається, що люди зійшли на попередню ступінь еволюції.Так насправді і є.Це дуже сумно.З появою інтернету, люди почали деградувати, хоча ті особи, які і вигадали його, зробили це для розвитку людини, для того, щоб викорчувати неосвічуваність.Але все зовсім не так.На мою думку, людям було б краще без інтернету та новітніх технологій.Вони заважають нам жити.
4,5(18 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ