М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
tatblin
tatblin
24.01.2020 09:27 •  Українська мова

Скласти речення з однорідними членами речення: - і вчора, і сьогодні, і завтра, і завжди; - поля і степи, ліси і гори, річки й моря; - чоловіки й жінки, старші й молодші, дорослі і діти; - працьовиті, беручкі, сміливі, винахідливі

👇
Ответ:
нуразмед
нуразмед
24.01.2020
Василь - позитивна людина; він був нею і вчора, і сьогодні, і завтра, і завжди буде, бо такий в нього характер.
Моя країна дуже мальовнича: тут є поля і степи, ліси і гори, річки й моря.
В цьому парку завжди проводять свій час чоловіки й жінки, старші й молодші, дорослі і діти, адже тут є цікавинки для всіх, а ще тут дуже зелено і свіже повітря.
Учні бувають всякі: працьовиті, беручкі, сміливі, винахідливі.
4,7(64 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
1gs1221
1gs1221
24.01.2020
Один філософ сказав: «Смерть мільйонів — це лише статистика, а смерть кожної людини з цього мільйону — трагедія У Другій світовій війні уряди і народи країн антигітлерівської коаліції мали ясну позитивну мету: вони боролися проти фашизму. Але зараз не кожен ветеран, не залежно від країни де він мешкає, наважиться згадати ті жахливі події та стерти з пам’яті війну також не вдасться, як би сильно цього не хотілося. Врешті-решт, це — історія нашого народу, хоч вона й болюча.Ми пропонуємо Вам поглянути на історичні події тих часів під різними кутами зору і скласти власну думку про результати цієї війни. Багатогранність висвітлення теми до Вам в цьому.

4,6(74 оценок)
Ответ:
v1k2
v1k2
24.01.2020

Природа - годувальниця. Вона, як мати, з якою ми з"єднані пуповиною, дає нам все, що потрібно для життя. І не лише матеріальні блага постачає нам природа, а й виховує нашу свідомість, вона є джерелом національного характеру й менталітету людей з різних куточків земної кулі. Що інше, як не природа, стало основою для розвитку наукових знань, що ними оволоділо людство? З чого, якщо не з природи, людина черпає наснагу до творчості, хист до мистецтва? Ця єдність дає нам і відчуття духовності, спонукає до роздумів про вічність життя на Землі, про одвічну мудрість та могутність природи.

Це спонукає людину любити, цінувати, поважати природу. Але чи завжди ми вгамовуємо свої споживацькі інстинкти, приборкуємо нестримне бажання здобути з довкілля все найкраще і в якнайбільшій кількості? Таке хижацьке ставлення до найголовнішого в нашому житті зрештою призводить людину до самознищення.  

Ознакою здоров'я людини і природи є краса, гармонія, приємні пахощі, краєвиди. Тому нас неприємно вражає, коли, мандруючи  лісом, ми раптом натикаємося на залишки "цивілізації": пластикові пакети, посуд, ганчір"я, пляшки... Це безладдя псує красу, воно відбирає в людини те здоров"я, яке вона могла б отримати від здорової природи. Природа дуже хвора, земля потребує нашої турботи й заслуговує на нашу любов.  

4,8(76 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ