Я люблю квіти. У залежності від пори року я вирощую їх у квітнику, на балконі, на підвіконні. Складання квіткових композицій є моїм улюбленим заняттям.
Квіти слід зрізати рано вранці. Жоржини, гладіолуси, лілії треба ставити в скляну високу, досить важку вазу, щоб букет ненароком не перекинувся, а незабудки, запашний горошок, чорнобривці – у низьку керамічну тарелю зі спеціальними дірочками.
Минулого тижня на мій день народження хлопчики-однокласники подарували мені троянди. Та поки я несла їх додому, квіти прив’яли. Але ж це не біда. Я занурила троянди в холодну воду, і вони ожили
Але, здається, чогось бракує. Так, треба додати ніжну гілочку аспарагуса – і букет зробиться не лише святковим, а й витонченим, укладеним із художнім смаком.
Ось вже декілька діб мої троянди почуваються добре.
Вкривається багрянцем клен. Він стоїть на узліссі замріяний, ніби сумує, що надійшов жовтень. Іноді тихо вронить вирізьблений свій лист. А налетить вітер і почне безжально зривати осінню красу зажуреного клена, оголить його і гулятиме серед голого гілля.
А яка ніжна, золота берізка на тлі синюватих ялинок, зеленавих сосен. Вона опустила свої віти і теж журиться, що скоро прийдуть холоди.
Деякі квіточки ще не хочуть здаватись, поспішають доцвісти, поки перші морозці не вдарять по них. Але й ці останні квіти теж ніби насторожено зажурені.Високо вгорі дзвінким передзвоном курличуть трикутники журавлів. Прямують на південь, поспішають. Десь перегукуються вгорі над нами і дикі гуси. На півночі вже холодно їм.
На піщаних косах річок жирують і північні качки, цілими величезними табунами. Вони дуже сторожкі і близько не підпускають мисливців.
Н. вісімсот п'ятдесят два кораблі
Р. вісімсот п'ятдесяти двох кораблів
Д. вісімсот п'ятдесяти двом кораблям
З. вісімсот п'ятдесят два кораблі
О. вісімсот п'ятдесятьма двома кораблями
М. на вісімсот п'ятдесяти двох кораблях
К. вісімсот п'ятдесят два кораблі